Vyberte možnost Stránka

Bod G

Bod G
Rate this post

Chcete, aby vaše partnerka zažila orgasmus, na který jen tak nezapomene? Chcete, aby jste to byl vy, o kom bude vyprávět svým nejlepším kamarádkám? Pak při dalších milostných hrátkách zapojte do hry její bod G!

Přečtěte si, kde vlastně hledat čudlík lásky a jak ho stimulovat!

Uspokojit svou ženu v posteli je pro muže velmi důležité. A ženy to moc dobře ví, možná proto se někdy uchylují k předstírání orgasmu.

Zabraňte tomu, aby vaše partnerka předstírala a zajistěte jí opravdové vyvrcholení, které bude cítit v celém svém těle.

Obsah článku

Orgasmus, který se nezapomíná!

Aby jste dokázal svou partnerku, jak se říká dobře ,,udělat’’, je důležité znát její tělo a touhy. Má ráda drsnější nebo snad něžnější sex. Vzdychá slastí u orálu nebo má raději, když se věnujete jejím prsům. Každá žena je jiná a přesto jedno mají společné. Všechny ženy mají svůj G bod!

Některá již sama umí se svým bodem pracovat a ví, kde ho najít. Pak máte půl práce hotovo. Žena vás sama bude navigovat. Ale co, když ani ona netuší, kde bod G hledat?

Jak najít G bod?

K nalezení G bodu je třeba nikam nespěchat a obrnit se trpělivostí. Klíčem k úspěchu je hned několik věcí.

Atmosféra

Pokud se jedná o první pátrací akci, pak je důležité vytvořit ty správné podmínky. Je přeci jasné, že G bod asi nenajdete ve výtahu nebo v jejím předklonu u pračky. Chce to prostě pohodlný gauč nebo postel. Před samotným hledáním je důležité vytvořit uvolněnou atmosféru, při které se žena nejen uvolní, ale také vzruší.

Správně odvedenou práci poznáte tak, že nebude třeba žádný lubrikant.

Poloha

Poloha je v nalezení bodu G klíčová. Nejsnáze to půjde, když žena bude ležet na zádech a pod zadek si dá malý polštář nebo třeba složený ručník. Pánev se tak zvedne směrem nahoru a cesta ke G bodu bude přístupnější.

Čím hledat?

K hledání G bodu se mohou použít různé pomůcky. Existují přímo vibrátory, které jsou určené na dráždění ,,Géčka’’, ale ne každý vibrátor skutečné na G bod působí. Navíc, aby jste mohl cítit skutečné uspokojení ze sebe sama, pak ho musíte najít vy nebo spíš vaše prsty.

Kde se g bod ukrývá aneb návod, jak na to!

K nalezení G bodu nepotřebujete všech deset prstů, ale pouze dva nebo dokonce jen jeden. Nejlépe se vám bude hledat pomocí ukazováčku a prostředníčku. Jeden nebo dva prsty vsuňte do vagíny, na délku cca 4 centimetrů, právě v takové hloubce je totiž G bod umístěný. Poté se jemně dotkněte stěny vagíny a prsty napodobte pohyb ,,pojď ke mě’’. Po takovéto stimulaci by měl začít G bod růst, pak už nic nebrání přímému stimulování.

Pozn.: Možná, že se vám stane, že G bod hned na poprvé nenajdete. Nevěšte hlavu, i v případě nenalezení, lze ženu uspokojit. Několikanásobné vyvrcholení ženy je možné i bez G bodu. Stačí s partnerkou komunikovat a postupně tak poznat to, co jí dělá dobře.

Víte, jak svou partnerku uspokojit?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!