Vyberte možnost Stránka

Rozchod s partnerem

Rozchod s partnerem
Rate this post

Asi každý někdy zažil rozchod s partnerem. Ať už jste v pozici toho, který opouští nebo jste ten, který kopačky dostal. Obě varianty sebou nesou příval emocí, se kterými je nutné se vypořádat. Přečtěte si, jak přežít rozchod bez zbytečných scén a jít v životě dál.

Rozchod je nepříjemné období, které ale do vztahů patří. Muži i ženy mají své osvědčené techniky, jak se s rozchodem vypořádat, když ale konec vztahu přijde, je všechno jinak. Vše záleží na tom, zda jste ten, který opouští nebo ten, který je opuštěný. Muži se dokáží vyrovnat s rozchodem snáze v případě, že jsou to oni, kdo kopačky dává.

 

Obsah článku

Dostat ,,kopačky’’ není konec světa!

Rozchod sebou nese příval emocí a myšlenek, které nejsou zrovna optimistické. Člověku přijde, že už ho nic dobrého nečeká a žádnou takovou už nenajde. To je ovšem nesmysl! Je jasné, že bez truchlení se rozchod neobejde, ale utápět se celé měsíce v depresích, to není ta správná cesta.

 

Co dělat? Jak nepropadnout depresi?

 

1. Nový smysl

Asi ze všeho nejdůležitější je věnovat energii do nějaké aktivity. Najít si nový smysl života pomáhá proti smutku, vzteku, zklamání… . Přestaňte vymýšlet plány na to, jak se pomstíte, jak to dotyčné vrátíte, jak jí ublížíte. Smíření s rozchodem není nijak lehké, ale značně pomůže aktivita. Ať už je to pohyb, umělecká kreativita, rekonstrukce. Každá kapka energie investovaná do něčeho nového vás odprostí od minulosti a bolestného rozchodu.

 

2. Společnost

Rozhodně tím není myšlena společnost láhve něčeho ostřejšího. Pozitivní náladu lze vytvořit jen ve společnosti jiných lidí. Podnikejte výlety, navštivte nová místa, která si spojíte s novými vzpomínkami. Parta přátel nebo rodinný kruh působí jako lék na zlomené srdce.

 

3. Změnit image

Rozchod také způsobuje ztrátu sebevědomí. Udělejte něco, co vám ho zase vrátí. Změňte účes, začněte posilovat, obměňte šatník o nové kousky. Dopřejte si něco nového!

 

Rozchod může překvapit, o to těžší je pak vyrovnání s ním.

Rozchod může překvapit, o to těžší je pak vyrovnání s ním.

4. Nezanevřít na ženy

Možná vás jedna zklamala, ale to neznamená, že jsou všechny takové. Rozchod nedělá ze všech žen děvky. Komunikace s dobrou kamarádkou vám může výrazně pomoc z rozchodových depresí. Vyhněte se ovšem náhodného sexu. Jednorázovky mohou vaší situaci pouze stížit!

 

5. Dívat se dopředu

Ať už vám udělala cokoliv. Přestaňte se ohlížet, vyčítat a rozebírat. Nemusíte se neustále dokola babrat v tom, proč se to stalo. Nic nového stejně nevymyslíte. Energii dávejte do nových snů a plánů.

 

Zažil jste ošklivý rozchod? Jak jste se s ním vypořádal vy?

Zdroj obrázku: Flickr.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!