Vyberte možnost Stránka

Dechberoucí kombinace! 9 modelů Porsche a silnice ve švýcarských a italských Alpách

Dechberoucí kombinace! 9 modelů Porsche a silnice ve švýcarských a italských Alpách
Rate this post
!AdSense – before contentVychutnejte si dosyta luxusní roadtrip zdokumentovaný německým časopisem Curves. 9 modelů Porsche a fascinující silnice švýcarských a italských Alp.

Čeká vás nejen legendární 911, ale i nikdy nekončící serpentýny s uchvacujícími výhledy. Tohle je prostě pecka!

Dvacet horských průsmyků, devět různých modelů Porsche, 4 dny. Perfektní roadtrip movie po těch nejkrásnějších silnicích švýcarských a italských Alp.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.