Vyberte stránku

Kde sehnat kvalitní zabezpečení auta, které jej skutečně ochrání před krádeží?

Kde sehnat kvalitní zabezpečení auta, které jej skutečně ochrání před krádeží?
Kde sehnat kvalitní zabezpečení auta, které jej skutečně ochrání před krádeží?
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Pořídíme-li si nový vůz, určitě bychom měli uvažovat o jeho zabezpečení před zloději. Kradou se všechny typy aut, avšak pokud si pořídíte zloději „žádané“ vozidlo, nebo jste nuceni jej parkovat mimo garáž či v místech, kde je krádež ze zkušenosti reálnou hrozbou, je riziko ještě vyšší. Určitě proto stojí za to poohlédnout se po způsobech zabezpečení auta, aby k odcizení nedošlo.

Předcházejte nebezpečí a pokus o krádež co nejvíce zkomplikujte

Je samozřejmé, že bychom se měli chovat tak, abychom zloděje neprovokovali. Vůz je lepší parkovat v osvětlených místech, nemáte-li garáž, nepoužívat odlehlá místa či nefrekventované uličky, ideální je, když jsou v dosahu kamery, taktéž ve voze viditelně nenechávejte cennosti a věci, které by „lapky“ lákaly atd.

Dávno pryč jsou doby, kdy stačilo pořídit si klasický autoalarm a jako bonus uzamykatelnou bezpečnostní páku. Dnes jsou zloději mnohem šikovnější, jdou s dobou. Výrobci zabezpečení vozů jdou ale stále kousek před nimi, a tak máte i dnes možnost spolehlivě chránit váš majetek.

Důležité je, abyste si vybrali zabezpečení, které vám dá ihned vědět, že se s vozem něco děje. Dalším podstatným kritériem je, aby bylo zlodějům co nejdéle bráněno v přístupu do vozu. Čím delší dobu pokus o vloupání se trvá, tím vyšší je šance, že akci zloděj vzdá, anebo bude odhalen. Toto vše splňuje zabezpečení od společnosti Pandora-alarm.cz.

Kromě samotného zabezpečení auta nabízí i SMART funkce, které ocení každý řidič. Díky tomu je vůz v bezpečí a vy navíc můžete využívat funkcí jako odemykání na dálku, dálkový start, kvalitní nezávislé topení ovládané na dálku, informace o stavu vozu, indikaci alarmu na klíči atd.

Samotné zabezpečení má systém odolný před rušičkami i čtečkami DO, komunikace mezi klíčem a vozem funguje na vyšší – nestandardní frekvenci. 128-bitový signál je šifrován při přenosu z auta do klíče i zpět. Dojde-li k tomu, že není přítomen Pandora imobilizér, je blokováno otevření auta i nastartování. Lupič s vozem neodjede ani v případě odcizení klíče. Další výbornou funkcí je odstavení vozu dojde-li ke ztrátě signálu z Pandora imobilizéru. Můžete využívat mobilní aplikaci nebo telefonický servis určený pro sledování vozu na dálku, tedy i za situace, kdy je odcizen Pandora klíč.

Nenechávejte váš vůz bez zabezpečení a neprodlužujte dobu, po kterou mají zloději šanci dostat se k vašemu autu. Se zabezpečením od Pandora-alarm.cz budete plně spokojeni a konečně se v klidu vyspíte.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!