Vyberte možnost Stránka

GPS lokátor se dá pořídit bez poplatků za SIM a službu

GPS lokátor se dá pořídit bez poplatků za SIM a službu
Rate this post

Mnozí majitelé motorových vozidel už si zvykli mít ve svých autech, potažmo pak třeba motorkách, zabudované GPS lokátory. Zajišťují jim pocit větší ochrany jejich movitého majetku. V případě, že jim totiž vůz někdo odcizí, dá se díky uschovanému lokátoru snadno najít. Zároveň jde o praktickou věc pro firmy, které tak mohou neustále sledovat pohyb svých služebních aut.

Nevýhodou byl donedávna fakt, že klasický GPS lokátor, který jste si pořídili u drtivé většiny prodejců, byl spojený s poplatkem za službu. Navíc jste samozřejmě museli počítat s tím, že vás něco bude stát ještě SIM karta. Dnes už se ale na trhu objevil GPS lokátor bez poplatků za službu a SIM.

Malé rozměry jsou nemalou výhodou

Jedná se o GPS lokátor do auta bez poplatků, který nabízí společnost REX – Centrum bezpečí. Jde o naprosto miniaturní zařízení, takže se dá bez problémů uschovat do různých zákoutí vašeho vozidla, aby jej nemohli zloději tak snadno odhalit. GPS lokátor bez poplatků za službu a SIM splňuje veškeré nároky, jež od takovéto pomůcky očekáváte. Polohu a její historii si lehce zobrazíte na svém mobilním telefonu, stačí k tomu mít nainstalovanou potřebnou aplikaci. Samozřejmě je rovněž možné vše sledovat z PC.

Oceníte dlouhou výdrž baterie

GPS lokátor bez poplatku vám usnadní život. Model REXlink Battery Mini je perfektní nejen díky miniaturním rozměrům, ale také tím, že jeho baterie vydrží skutečně dlouhou dobu. Budete-li mít například nastavené sledování polohy jen jedenkrát za den, může baterie vydržet až neskutečných 5 let. K zařízení se dá dokoupit vodotěsný kryt. Nemusíte ho pak nutně používat pouze pro osobní a užitkové automobily, ale také třeba na motorku, kolo, vodní skútr apod., to už opravdu záleží jen a jen na vás.

Cena je koncová se vším všudy

REX je firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Tím, že na trhu nabízí moderní a cenově dostupný GPS lokalizátor bez poplatků za SIM a službu, víte už při objednávce, na kolik peněz vás tato praktická pomůcka přesně vyjde. A to není rozhodně na škodu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.