Vyberte možnost Stránka

Škoda Auto – jaké jsou nejoblíbenější modely?

Škoda Auto – jaké jsou nejoblíbenější modely?
Rate this post
!AdSense – before contentZnačka, která si získala velikou oblibu na českém i zahraničním trhu, nabízí kvalitní automobily skvělých jízdních vlastností a nadčasového designu! Které modely Škoda aut jsou nejoblíbenější?

Škoda automobily si mnozí oblíbili natolik, že jiná značka už v případě nákupu nepřipadá v úvahu! Čím tyto automobily oslňují? Stačí několik příkladů modelů značky Škoda a tato otázka už není zapotřebí!

 

Obsah článku

Škoda Yeti

Dvě verze, dvě možnosti využití, dvě skupiny nakupujících. Ucelené SUV lze pořídit ve dvou verzích. Stylové, elegantní Yeti do města a terénní Škoda Yeti vhodná do měně pohodlných oblastí.

Obě možnosti jsou lákavé svým novým designem a vybavením. Svěží interiér, jízdní vlastnosti a maximální funkčnost je to, co oslovuje a poutá pozornost!

Rozdíly mezi městským a terénním Yetim

Už první pohled na tyto dva modely ukáže hlavní rozdíly na předním a zadním nárazníku nebo bočních lištách. U městské verze je lakování barvy karoserie, u terénní varianty jsou z tmavého černého plastu. Obě varianty mají společné prvky v předělaných světlometech a výrazném designu chladiče. U obou modelů Yeti je dáván důraz na maximální komfort a bezpečí všech pasažérů. Ochranna posádky byla dokonce ohodnocena maximálním počtem bodů v testech Euro NCAP. Ale jsou především jízdní vlastnosti Škoda Yeti, které přesvědčí k nákupu. Možnost volby za čtyř naftovách nebo tří zážehových motorů, výkon od 77kw do 125 kW.

Zjistěte toho více o Škoda Yeti.

 

Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia Combi je vůz, který nepřehlédnete. Postačí pár minut a podlehnete čistým liniím, elegantnímu designu, jednoduchému a komfortnímu interiéru, funkčnosti a jízdním vlastnostem.

 

Nová ŠKODA Octavia Combi

Je výkonná, vysoce komfortní, s ohledem na vaší peněženku i životní prostředí úsporná. Tento model je prostě automobil, který uchvátí! Zjistěte více u autorizovaného prodejce Auto-poly.cz, u kterého najdete nové vozy Škoda, vozy s vynikajícími jízdními vlastnostmi, nadčasovým designem a prostorným interiérem.

Který model Škoda učaroval vám?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.