Vyberte možnost Stránka

Motorkářské závody

Motorkářské závody
Rate this post
!AdSense – before contentZávody na motorkách jsou tradičně pořádány zejména během léta, zvuk řvoucích motorů, adrenalin a neskutečná atmosféra je cítit snad po celé České republice. Máte nějakou oblíbenou motorkářskou akci? Poradíme vám tipy na skvělé moto show po celé ČR.

Spolu se sluníčkem se začínají pořádat různé motorkářské závody a neskutečné show. Ať už jde o výstavy, předváděčky, motorkářské srazy, závody atd. Ať už jste milovníkem takovýchto událostí nebo jste akční člověk, který nevynechá žádnou možnost zábavy, v tomto článku jistě najdete zajímavý tip, kam se podívat.

Obsah článku

FMX Gladiator Games

Snad největším adrenalinem a zároveň také svátkem pro fanoušky motorek je neskutečná show FMX Gladiator Games. Pro ty, co tuto show neznají, jde o motokrosovou akci, která se může pyšnit titulem nejstarší motokrosový závod v Evropě. Ne této show si vyznavači adrenalinu a motorek mohou prohlédnout nadupané stroje, které lítají vzduchem. Řeč je nejen o motorkách, ale také o sněžných skútrech, automobilech nebo bugynách.

Letošní ročník FMX GG se bude konat 22.11. 2014 v nově postavené aréně.

 

Klasické závody

Kromě senzační podívané, jakou přináší PMX Galdiator Games, je skvělou záležitostí také návštěva klasických terénních moto závody, které se konají od jara až do podzimu snad v každém koutu naší republiky.

Stříkající hlína, rozježděná dráha, řev motorů a skvělá podívaná. I tak by se mohli charakterizovat oproti FMX GG ‘’obyčejné’’ závody motorkářů. Akce, které jsou přístupné všem, přinášejí pohled na skvělé motorky i neskutečnou odvahu závodníků.

 

Značky závodních motorek

Úspěch motocrossoveho závodníka je nejen o talentu, ale také o stroji, na kterém jezdí. Velikou oblibu, jak u samotných závodníků, tak i u diváků, si získaly motocrossové motorky značky KTM SX.

KTM SX jsou motocykly určené pro závodění. Vlastnosti, jako nízká hmotnost, vysoká výkonnost dělají z této značky motorek časté adepty na vítězství. Kromě toho je ceněn aké nový motor, systém vstřikování paliva nebo konstrukce rámu motorky.

Kde KTM pořídit?

Motocykly KTM lze koupit u autorizovaného prodejce Autonova Brno, kde najdete kromě motocrossových typů KTM také Minicycles, Duke a mnohé další.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.