Vyberte možnost Stránka

Vstřikovače paliva pro dodávky

Vstřikovače paliva pro dodávky
Rate this post
!AdSense – before contentAni dodávky a užitkové automobily obecně nejsou bezproblémové, a občas se stane, že se některá ze součástek rozbije a vy máte zpravidla pouze dvě možnosti. Buď necháte původní součástku repasovat, a ta pak bude znovu plnit svůj účel, nebo můžete zakoupit úplně novou a nechat jí kompletně vyměnit.

Mezi nejčastěji měněné součástky na naftových motorech patří vstřikovače a palivová čerpadla, především pokud jde o vozy, které používají technologii Common Rail pro vysokotlaké vstřikování nafty do válců motoru.

Ten pak má lepší chod a vyšší výkon než vůz s normálním vstřikováním.

Jaký je rozdíl mezi repasovanou a úplně novou součástkou?

Kvalitativně obrovský, protože součástka, která má za sebou již desítky tisíc kilometrů nemůže ani po velmi důkladné opravě poskytnout tak kvalitní výkon, jako součástka nová. Že se ale bojíte příliš vysoké ceny za součástku novou? Nemusíte, protože cenový rozdíl mezi repasí původní součástky a zakoupením úplně nové součástky z našeho eshopu je pouze nepatrný!

Fiat, Ford, Citroen a Peugeot – čtyři odlišné značky, které mají ale přece jen něco společného. Pro své dodávky totiž všechny jmenované značky používají systém CommonRail, a navíc všechny používají shodné vstřikovače a palivová čerpadla od společnosti Denso.

Vstřikovač pro Fiat Ducato a vstřikovač například pro Peugeot boxer je tedy naprosto totožný. Stejné je to také s čerpadlem, kdy vstřikovací čerpadlo pro Citroen Jumper můžete bez problémů použít také na Ford Transit. Samozřejmě, že se shoduje také filtr pevných částic.

Pokud si nejste jistí tím, zda bude vybraná součástka opravdu pasovat, nebo si jen nevíte s nákupem rady, neváhejte se na nás obrátit telefonicky či emailem. Stačí nám sdělit přesné informace o vašem vozidle, a my vybereme přesně tu součástku, kterou budete potřebovat.

Pokud hledáte levný filtr pevných částic (tzv. DPF filtr) tak vřele doporučuji eshop DPFfap.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.