Vyberte možnost Stránka

Nadupané stroje stroje lze vidět už i na polích!

Nadupané stroje stroje lze vidět už i na polích!
Rate this post
!AdSense – before contentPamatujete si, jak jste byli v dětství fascinováni každým pojíždějícím traktorem? Dnes tento obdiv opět zažijete, představíme vám to nejlepší, co jezdí nejen po českých polích a lesích.

Traktory dnešní doby, to jsou nadupané stroje, ve kterých se každý cítí jako ‘’král’’. Nevěříte?

 

Obsah článku

Ohromí vás nejen svým výkonem!

Traktory dnešní doby se mohou pochlubit výkonem od 68 do 370 koní a multifunkčním využitím na poli, v obtížném lesní terénu i strmých svazích. Dále oproti svým předchůdcům mají ochrannou konstrukci a maximální možný výhled pro zvýšení bezpečnosti řidiče v obtížných podmínkách a také pro jeho absolutní přehled o stroji a okolí.

 

Rychlost moderních traktorů

Ty nejlepší modely traktorů jsou doplněné funkcí Supercreep, díky které se pohybují rychlostí od 160 m/hodinu, maximální provozní rychlost traktorů je 50 km/h.

 

Massey Ferguson MF 7600

 

Multifunkční využití traktorů

Máte představu, že traktor se hodí leda tak na orbu a práci na poli? Pak vás vyvedeme z omylu, s traktory obstaráte veškerou práci v hospodářství, dále je využijete v lese, na sadu nebo například ve vinici. Traktory oblíbených značek Massey Ferguson nebo Valtra disponují nejlepší manévrovatelností, a díky tomu jsou vhodné k efektivnímu použití v téměř každé oblasti zaměření.

 

Komfort, ekonomie i ekologie

Jízda v moderním traktoru je prostě paráda! Komfortně zařízené kabiny s odpruženým sedadlem, klimatizací, nastavitelností řízení a jeho intuitivním ovládáním, to vše si může užít každý, kdo usedne do tohoto nadupaného stroje. Práce v traktoru už není za trest, nýbrž za odměnu!

Kromě značných vylepšení pohodlí v kabině, se vývoji neubránily ani katalyzátory, které splňují emisní normy a zároveň snižují spotřebu paliva na minimum.

 

Traktory Massey Ferguson

Traktory této značky se liší svou velikostí, sílou, rychlostí i manévrovatelností. Modely traktorů Massey Ferguson jsou zárukou spolehlivosti a skvělého výkonu. Zároveň jde o traktory s tradicí, značka vznikla už před více než 160 lety!

Massey Ferguson MF 8600

Přečtěte si o skvělých vlastnostech traktorů Massey Ferguson!

 

Traktory Valtra

Severský výrobce traktorů Valtra je proslulí výrobou strojů vysoce kvalitních a spolehlivých. Valtra traktory jsou multifunkční, založené pro tvrdou práci. Traktory této značky se prodávají ve více jak sedmdesáti zemích světa!

VALTRA série N

Nechte se ohromit traktory značky Valtra.

 

Agrocentrum ZS

Doplňte své hospodářství o kvalitní traktor od společnosti Agrocentrum ZS! Právě zde můžete nakoupit kvalitní a prověřené stroje oblíbených značek Valtra a Massey Ferguson. 

Více informací najdete na stránkách firmy Agrocentrum ZS www.agrocentrumzs.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.