Vyberte možnost Stránka

Jak opravit auto bez poškození laku? PDR metoda a její výhody

Jak opravit auto bez poškození laku? PDR metoda a její výhody
Rate this post

 

Potřebujete nutně opravit drobné promáčkliny a důlky na vašem voze? Svěřte se do rukou profesionálních techniků, kteří využívají metodu PDR. V čem spočívá a jaké jsou její největší výhody? Nepoškození laku na autě je jen jednou z nich.

Dovednosti nezbytné k úspěšnému aplikování metody PDR

Slyšeli jste již někdy o technice oprav promáčklin zvané Paintless Dent Repair? PDR metoda, jak se jí zkráceně říká, spočívá ve vymačkávání a vytahování plechů do původní podoby. K realizaci techniky PDR je nezbytné specializované nářadí, trpělivost, zručnost a cit. Řidičům a majitelům vozů je důrazně doporučováno, aby se vždy svěřili do péče profesionálů a nesnažili se plechy navrátit do původní podoby sami.

Nesníží se hodnota auta ani se nepoškodí lak

Protože náprava důlků a promáčklin s pomocí metody PDR probíhá za studena a s nejvyšší mírou opatrnosti, je zaručeno, že nedojde k žádnému dalšímu poškození vozu. To zároveň znamená i to, že se nijak nesníží hodnota automobilu. Což jistě ocení každý majitel. Po zásahu techniků nebudou na karoserii patrné žádné stopy po opravách a lak bude v perfektním stavu.

Ekologická, rychlá a účinná

Na rozdíl od jiných technik používaných k nápravě důlků v karoserii, metoda PDR je ekologická a nezatěžuje životní prostředí. Specializované profi autodílny si i s několika promáčklinami na voze snadno a rychle poradí. Nezáleží totiž na tom, na jakém místě se promáčkliny nacházejí. Metodu PDR lze aplikovat z vnějšku i zevnitř. Ovšem vnější metoda, zvaná tahová, je oproti té vnitřní časově náročnější. Stále ale mluvíme o rozmezí dnů.

Došlo u vašeho vozu k poškození karoserie a nachází se v ní promáčkliny? Nechcete-li nijak snížit hodnotu svého auta, svěřte se do šikovných rukou profesionálů, kteří s pomocí metody PDR vrátí vše do původního stavu.

 

Zdroj obrázku: Iakovleva Daria / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.