Vyberte možnost Stránka

Nový Need for Speed? Ne, toto je promo video policejních aut dubajské policie!

Nový Need for Speed? Ne, toto je promo video policejních aut dubajské policie!
Rate this post
!AdSense – before contentDubaj je město plné peněz, super rychlých automobilů a ropy. A kde je tolik bohatství musí být i perfektně organizovaná a moderní policie. Sledujte, čím dubajská policie honí zločince.

Perfektně zpracované video (si možná spletete s trailerem počítačové hry Need for Speed) zachycuje luxusní vozový park policie v Dubaji

K čemu je dubajské policii tak našlápnutý vozový park?

I když se zdá, že rychlost sportovních vozů je hlavní především v nahánění neposlušných řidičů, je tomu ve skutečnosti trochu jinak. Dubajská ochranná složka totiž používá svá supermoderní auta k budování vztahů s obyvateli. Jezdí s nimi do nákupáků a tam si je může veřejnost prohlédnout vyfotit a navíc si i “pokecat“ se samotnými policisty.

Ve videu uvidíte tyto vozy: Ferrari FF, Bugatti Veyron, Bentley Continental, Mercedes-Benz SLS AMG, Brabus G-Wagen, BMW M6, Nissan GT-R, Audi R8 a McLaren MP4-12C.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.