Vyberte možnost Stránka

Recenze Hyundai i30

Recenze Hyundai i30
Rate this post
!AdSense – before contentJelikož lze nový Hyundai i30 díky jeho parametrům a velice pohlednému designu používat jako reprezentativní auto, tak mi slouží k účelu služebních cest. Kvalitou je velmi vyvážený se stanovenou cenou a proto se jednalo o téměř jednoznačnou koupi.

Pochvalu zaslouží zavazadlový prostor

Automobil nabízí dostatek místa, díky čemuž není problém převážet i pět lidí naráz, aniž by se mačkali. Kromě toho jsou přední sedadla velice dobře konstruována a mimo pohodlného sezení je dobře vidět na vozovku. Dostatečný je i prostor pro převoz materiálu, a pokud se náhodou stane, že věcí je více, než je kufr schopnou pojmout, tak lze sklopit zadní sedadla, čímž se rázem úložná plocha navýší více jak dvakrát, na rovných 1600 litrů.

A nebo si můžete pořídit verzi COMBI. Kromě toho má kufr dvojité dno a tak není potřeba zaplňovat jeho úložnou část povinnou výbavou a podobnými věcmi.

Kvalitní jízdní vlastnosti

Pro pohodlnou jízdu mluví i podvozek, který je měkčí a proto se s ním dá bez problému jezdit na kvalitnějších silnicích poměrně vysokou rychlostí bez toho, aby se auto začalo klepat a díky tomu se zhoršily ovládací vlastnosti. Stejně tak je podvozek umístěn v ideální výšce. Horší je to již s kvalitou materiálu, který byl na sestavení auta použit. Je ho totiž potřeba poměrně v krátkých časových intervalech měnit, neboť po čase jednoduše vypoví službu. Každopádně i možná proto výrobci stanovili pětiletou záruku a tím pádem není s výměnou problém.

Tichý provoz a pohodlná jízda

Motor 1,6 turbo umožňuje poměrně rychlou jízdu, ovšem pokud čekáte bůhví co, tak budete zklamání. Žádný turbo efekt od tohoto auta nečekejte, ale spíše počítejte s tím, že si budete moci vychutnat svižnější jízdu bez jakýchkoliv ovládacích problémů.

Hyundai i30 je při provozu velice tichá a vám tak neupadne hlava z drnčení motoru. Převodovka je poté šestistupňový manuál. Nemůžu si stěžovat ani na spojku, která funguje velice dobře, každopádně si musíte zvyknout na to, že při lehkém zatlačení moc neuspějete. Spojka je tvořená fixně a tak jí nejde upravit podle potřeby.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.