Vyberte možnost Stránka

Kde vzít dodávku a krabice na stěhování?

Kde vzít dodávku a krabice na stěhování?
Rate this post

Stěhujete se? Pak pravděpodobně přemýšlíte, v čem všechny své věci přemístíte. Budete potřebovat jednak krabice a jednak dodávku, což jsou věci, které většina lidí doma nemá. Kde je vzít?

Stěhování je náročná činnost právě kvůli tomu, že o ní musíte přemýšlet dlouhý čas dopředu, všechno naplánovat a zařídit. Začněte tedy s dostatečným předstihem.

Koupené krabice jsou větší jistotou

Krabice na stěhování můžete buď koupit, nebo si vzít nějaké použité. Použité třeba od vašich známých či ze supermarketu. Riskujete ale, že budou nějak znečištěné či ne už tolik pevné. Lepší péči svému majetku dopřejete, když si pořídíte krabice nové, případně takové, které někdo využil již před vámi na stěhování. Krabice na stěhování jsou pevnější než jiné typy krabic, bývají zhotovené z pětivrstvé či vícevrstvé lepenky.

Tip: Nezapomeňte ještě na výplňový materiál či bublinkovou fólii. Talíře nebo další křehké předměty budete chtít obalit, aby se jim nic nestalo. Praktickou výbavou je i strečová fólie, pomocí které obalíte věci, aby se neušpinily, nebo i celé krabice, aby se neotevíraly při přemisťování.

Dodávku si půjčíte snadno

Dalším krokem je pronájem dodávky. Ten nejlépe vyřešíte, když se obrátíte na specializovanou půjčovnu, jež nabízí pouze dodávky. Bude mít velký výběr. V Ostravě nabízí své služby například půjčovna Autoremi. Dodávku vám půjčí klidně na jeden den, není to žádný problém. Velkou výhodou je také možnost prohlédnout si vozový park online a rovnou si online rezervovat dodávku na konkrétní den či dny. Všechny dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a mají havarijní pojištění i do zahraničí. Pokud se tedy chystáte stěhovat do zahraničí, nejedná se o žádnou překážku.

Nejste si jistí, jakou dodávku pro stěhování budete potřebovat? Neváhejte se poradit s odborníky. Vězte, že nejste první, kdo si u nich půjčuje dodávku na stěhování. Budou už trochu vědět.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.