Vyberte možnost Stránka

Jak na nejsnadnější přezutí pneumatik? Našli jsme novou službu výměny pneu!

Jak na nejsnadnější přezutí pneumatik? Našli jsme novou službu výměny pneu!
Rate this post
!AdSense – before contentNecháváte přezutí i nákup zimních pneumatik na poslední chvíli? Každoročně se rozčilujete nad čekací dobou v pneuservisech a jejich cenami? Pak vás potěší, že vznikla nová služba, která zajistí nejsnadnější přezutí pneumatik.

Nově spuštěná služba spojila dvě věci do jedné – v jednom kroku vyřešíte jak objednání nových zimních kol na své auto, tak i výběr pneuservisu, kde vám nové auto obutí ve smluvený den a čas přezují.

Pro všechny motoristy a řidiče bomba nabídka!

Věděli jste, že? Necelých 80% majitelů aut nechává povinnost přezutí na zimní pneu až na poslední chvíli, tedy konec října?

Analýza společnosti Pneumatiky.cz také ukázala, že zhruba 85% českých motoristů by chtělo přezout na nové zimní dezény už druhý den po dodání. Jenže koncem října jsou v pneuservisech takové tlačenice a čekačky, že na rychlou výměnu kol může většina zapomenout.

Nebo ne? 

Unikátní služba od Pneumatiky.cz

Také si užíváte, když zabijete více much jednou ranou? Bezva pocit ušetření námahy a času, že? I když není léto a much už je pomálu, můžete si ten pocit užít i tak. Unikátní služba vám pomůže zabít “jednou ranou ty mouchy dvě“. Chcete více informací? Čtěte dál a žasněte, jak jednoduché to přezouvání vlastně může být.

Služba přezutí pneumatik v podstatě ruší jakékoliv obtíže s čekáním. Vážně! V jednom kroku si objednáte zimní gumy a zároveň termín své návštěvy pneuservisu. Jak je to možné? Společnost Pneumatiky.cz pošle vaše zimní pláště rovnou do servisu a vy tak nemusíte čekat na jejich doručení k sobě domů či do firmy.

Tuto praktickou službu si zkrátka oblíbíte, ať chcete či ne!

Daný pneuservis vám pak zavolá a nabídne termíny pro výměnu za garantovanou cenu. Pro vás to v praxi znamená následující:

  • žádné obvolávání
  • žádné řešení uskladnění pneumatik
  • žádné tahání se a převážení
  • jistota dodržení termínu a ceníku ze strany pneuservisu

Přezutí zimních pneumatik

Chcete si být jistí, že vás v servisu “nenatáhnou“? Pak využijte službu Přezutí. Foto: Pneumatiky.cz

Služba spolupracuje jen s prověřenými pneuservisy

Možná jste to sami zažili, možná jste se o tom jen doslechli od známých nebo z médií, není žádné tajemství, že mnohé servisy své zákazníky podvádí a šidí, a to jak v cenách, tak i v samotném provedení práce. Na tento problém upozornila i kontrola České obchodní inspekce, která ukázala, že téměř 40% servisů nějakým způsobem pochybila.

V rámci služby Přezutí se dočkáte pouze solidního jednání. Celý seznam pneuservisů je tvořen prověřenými provozovnami, které si svých zákazníků váží a nepodvádí. Domluva stojí na pevném termínu i ceně.

Kromě toho oceníte i to, že vám v rámci přezouvání nebudou nuceny pneumatiky, které vašim potřebám vlastně ani nevyhovují. 

Nestěžujte se na čekání a vyzkoušejte služby Přezutí

Nebuďte jedním z mnoho nespokojených motoristů, kteří jen “frflají“, ale vlastně jinak svůj problém neřeší. Využití služby Přezutí je jednoduchá a jasná záležitost. Nic nemusíte hledat, všechny potřebné informace získáte online na svůj e-mail a přesný termín si pak vyberete po objednávce.

Zdroj: Pneumatiky.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.