Vyberte stránku

Roční vozy Škoda: Kompromis mezi novým a bazarovým

Roční vozy Škoda: Kompromis mezi novým a bazarovým
Hodnocení

Nové auto si může dovolit málokdo. Paradoxem je, že to bazarové vás nakonec může vyjít na dost podobnou částku. Pokud se necháte nachytat a koupíte zajíce v pytli, nezbude vám pak nic jiného než platit drahé opravy. Kde si má tedy běžný člověk pořídit vozidlo? Výrobce Škoda přichází se zajímavou alternativou.

Nejde o žádnou novinku, avšak spousta Čechů o ní doposud nemá tušení. Celé kouzlo nese název Škoda roční vozy. U některých autorizovaných prodejců můžete prostě a jednoduše zakoupit vozy značky Škoda, které za sebou mají pouhý jeden rok provozu. Stáří činí maximálně 18 měsíců a najetých km je nejvýše 30 000. Máte tedy zaručeno, že kupujete auto v dobrém stavu.

O záruku nepřijdete

Obrovskou výhodou programu Škoda Plus Roční vozy je rovněž záruka. Na ojetý vůz ji dostanete jen těžko, případně jí zbývá pouze pár měsíců. Na roční vůz máte tovární záruku ještě 4 nebo 5 let, rozsah se liší u konkrétních modelů. Navíc je tu ještě možnost si vůz vyměnit. Pokud během jednoho dne zjistíte, že jste si vybrali špatně a raději byste měli doma jiný model, u partnera Škoda Plus jej prostě vyměníte.

Hledejte partnera Škoda Plus

Roční vozy Škoda lze pořídit pouze u vybraných partnerů. Jedním z těch osvědčených je Auto Podbabská, firma nabízející daleko více než jen skladové vozy Škoda. Máte-li zájem, určitě se zastavte a proberte, které modely jsou právě nyní v programu Škoda Plus Roční vozy k dispozici. Nakupujete u autorizovaného partnera, takže si nemusíte dělat starosti s bezpečností ani s financováním. Umožní vám třeba i nákup na splátky. Zároveň provozují autorizovaný servis Škoda, takže se sem pravděpodobně budete vracet, jestli máte v plánu zahrnout svého plechového mazlíčka tou nejlepší péčí. O zánovní vůz se sice ještě tolik starat nemusíte, ale základní péči a občasnou prohlídku si určitě zaslouží.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!