Vyberte stránku

Chcete dokonalé auto? Není to jednoduché

Chcete dokonalé auto? Není to jednoduché

Nutno říci, že v minulosti byl výběr vozu přece jenom jednodušší, než je tomu nyní. Pokud aktuálně vybíráte nový kousek do své garáže, jistě budete muset udělat celou řadu kompromisů. Společně se podíváme na několik rad, jak dokonalé auto vybrat.

Design

I na tom záleží. A to jak s ohledem na praktičnost, tak s ohledem na vzhled. Pokud nepůjdete nutně cestou těch lepších automobilek, jistě narazíte na to, že většina vozů na trhu vypadá stejně. To potvrzuje i web www.motcars.cz, který se motoristickým tématem zabývá. Odlišení je často jenom velmi minimální, což je celkem velká škoda.

Pohon

Ani tady není výběr nijak jednoduchý. Nutno říci, že dříve tolik populární naftové motory pomalu končí. Mohou za to hlavně emisní limity, které mají vliv na menší zájem lidí. A to se promítá na nižším zájmu je vyrábět. I proto u řady automobilek u některých modelů naftovou verzi ani nenajdete. Praktické rady mnohých směřují k faktu, že dříve nebo později bude tento typ motorizace určitě minulostí. A tak vám v podstatě zbývá:

  • Benzinové auto
  • Elektromobil
  • Hybridní vůz

Výkon

Ani tady to není žádná sláva. Sice lze najít automobily s celkem obstojným výkonem, ale to, jak ho je dosaženo, není příliš ideální. Různá turba a další systémy se snaží vymáčknout co nejvíce z motorů, které mají objem jednoho litru. Jaká může být životnost daného agregátu, raději nebudeme ani domýšlet. A nabídka klasických výkonných motorů postupně klesá.

Výbava

Tady je určitě u čeho vybírat. Současné výbavové prvky jsou skutečně inovativní a nabídnou vše, co jako muž můžete na svých cestách potřebovat. Málokdy je však najdete v základní výbavě. Co to pro vás znamená? Také poměrně jasnou a prostou věc. Za dokonalé auto zaplatíte vlivem příplatkové výbavy více, než jste si kdy mysleli. Auto takzvaně v „plné palbě“ rozhodně není cenově přijatelné. Spíše naopak…

O autorovi

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.