Vyberte možnost Stránka

Agregátor nabídky, srovnávač a online autosalon zároveň? To je Autonaklik.cz

Agregátor nabídky, srovnávač a online autosalon zároveň? To je Autonaklik.cz

 

Co byste řekli tomu, kdybyste si nový automobil vybírali podobně jako hotel? Tedy neobcházeli jednotlivé autosalony, ani nenavštěvovali jejich stránky. V centru vašeho zájmu bude jen jedna stránka. Ta, která jejich nabídky sdružuje! Podobně jako booking.com či tripadvisor.cz. Žádný takový podobný srovnávač neznáte? My ano. Najdete ho na adrese autonaklik.cz!

Máte v plánu koupit auto? Autonaklik.cz vám v mnoha ohledech může být nápomocen. Tento server je totiž v podstatě velmi chytrým srovnávačem. V mnohém podobným těm, které vám přinášejí cenově nejvýhodnější ubytování, pojištění a povinná ručení. Z jeho bohatého portfolia, které v současné době čítá na 18 tisíc nových i skladových vozů od čtyř stovek dealerů, si zde zcela určitě vyberete vůz, jenž bude splňovat veškerá vaše očekávání.

Vybírejte vůz v klidu domova. A k tomu i srovnávejte!

Automobil tak máte jedinečnou možnost vybírat v klidu domova. Aniž byste byli nuceni kontaktovat každého dealera zvlášť, srovnávat jejich ceny a především vyjednávat o ceně. Ceny konkrétních vozů prezentované na webech dealerů totiž nebývají vždy aktuální, a v případě zájmu o daný model je vždy na místě vyžádat si ceny aktualizované.

Ještě nižší ceny!

Nebo vybírat na Autonaklik.cz, kde nové i skladové vozy prezentují s aktuálními cenami, ale především je v silách jeho provozovatele je ještě snížit. A dosáhnout tak ceny, na kterou byste coby jednotlivec dosáhnul s velkými obtížemi, ne-li vůbec. V tomto ohledu server skutečně funguje jako agregátor nabídky, srovnávač a on-line autosalon zároveň! 

Ideální vůz?

Uznáváme, že vybrat z osmnácti tisíců vozů jeden model může být tvrdým oříškem. S výběrem vám však pomůže chytrý filtr, do něhož zadáte své požadavky (cenu, palivo, typ karoserie atd.) a stránka vám během okamžiku vygeneruje vozy, které tyto požadavky splňují.

Využijte služeb odborného poradce

Nebo můžete o radu požádat odborného poradce serveru. Tipli byste si, že 68 procent zákazníků začne hledat nový vůz, bez jakékoliv představy, co chtějí pořídit? Odborný poradce je v tomto ohledu v každém případě nasměruje.

Videa a 360° videoprohlídky

Až 53 procentům zákazníků však výběr nového vozu zužují profesionálně zpracovaná videa a 71 procent zákazníků si zase dokáže představit, že jim 360° videoprohlídka nahradí zkušební jízdu. A ty mohou s výběrem pomoci i vám. Autonaklik.cz zkrátka v mnoha ohledech představuje nový způsob prodeje automobilů vůbec. Který rozhodně stojí za vyzkoušení.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.