Vyberte možnost Stránka

Zvyšte si komfort na rybách s obytnou dodávkou

Zvyšte si komfort na rybách s obytnou dodávkou
Rate this post

Na ryby jezdíme odpočívat, načerpat nové síly, uniknout alespoň na pár hodin všem povinnostem a také si užít klid. Je ale škoda opouštět pruty před setměním, protože musíme jet na noc domů. S obytnou dodávkou můžete ale zůstat i přes noc.

Trpělivost a umění být i třeba jen sám se sebou, i to vyžaduje rybaření. Můžete jezdit roky na své místo a přece nastane situace, kdy zrovna nebudou ryby brát podle našich představ. Když se k tomu přidá i nutnost odjet, můžeme si odvézt místo úlovků jen špatnou náladu. Vyplatí se jezdit na ryby na více dní, zvlášť, když to naše oblíbené místo nemáme hned u domu. V létě nás počasí úplně trápit nemusí, s příchodem podzimu nás ale začne omezovat. Chladné večery, studené noci a častý déšť a vítr už nejsou úplně ideální podmínky na noci pod stanem. Chata u vody je tak ideální řešení, ale ne vždy ji máme k dispozici a navíc nás omezuje jen na jednu řeku nebo rybník. S obytnou dodávkou ale můžeme cestovat kdykoli a kamkoli a zároveň mít zajištěný dokonalý komfort ve dne i v noci. Když se přižene bouřka, jednoduše za sebou zavřete dveře a jste v suchu a teple, stejně jako všechny vaše věci. Nemusíte se tak krčit pod plachtou a přemýšlet, zda není lepší vyhnout se nachlazení a raději jet domů.

Obytná dodávka má oproti osobnímu autu mnoho výhod, především prostor a vybavení. Ve svém voze musíte sklopit sedačky a o prostor na spaní se dělit se všemi věcmi, jakékoli zpracování úlovků je složité. Campervan Renault Traffic má vestavěnou kuchyňku, která je plně funkční,a  bez problémů tak můžete ryby připravit třeba hned na večeři. Navíc si můžete prostor zvětšit o předstan a zařídit i posezení s campingovým nábytkem. Víkend na rybách tak dostane jiný, mnohem komfortnější, rozměr. Na podobné auto nemusíte roky šetřit, jednodušší řešení je půjčovna obytných dodávek. Nemusíte se starat ani o vybavení, dodávka má přípojku na elektřinu, potraviny tak uchováte v lednici a jídlo i horký čaj připravíte na vařiči.

Svého koníčku se nemusíte vzdávat jen proto, že léto skončilo a noci už nepřejí stanování. Obytná dodávka poskytne veškerý komfort a zázemí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.