Vyberte možnost Stránka

Jak zabezpečit auto pomocí aplikace v mobilu?

Jak zabezpečit auto pomocí aplikace v mobilu?

Víte, že se zabezpečením vašeho automobilu vám pomůže i mobilní telefon? A zdarma? Poradíme vám, co pro to musíte udělat!

Způsobů, jak zabezpečit svůj automobil je hned několik. Méně a více účinných. Základem je parkování ideálně ve vlastní garáži, popřípadě na nějakém viditelném a dobře osvětleném, zkrátka bezpečném místě. Jak je známo, riziku krádeže jsou nejvíce vystaveny automobily zaparkované v méně frekventovaných uličkách anonymních sídlišť.

Elektronický bezpečnostní systém

Jistou ochranu vašemu vozu zaručí i elektronický bezpečnostní systém, neboli alarm, který se po neoprávněním vniknutí do vozu spustí. A zloděje v lepším případě odradí. Zkušeného, který jej do několika vteřin vyřadí z provozu, však nikoliv.

Mechanické zabezpečení a skrytý vypínač

Svůj vůz se však můžete pokusit zabezpečit i tzv. mechanicky, ať již prostřednictvím zamykací tyče na volant, nebo mechanického zabezpečení řadící páky. O stupeň výš je tzv. skrytý vypínač, bez jehož zapnutí totiž vozidlo nenastartujete. Důležité je však jeho nenápadné umístění. Pro samotnou aktivaci spínače doporučujeme kombinaci stisku několika tlačítek najednou, kterou vetřelec i po odhalení tlačítek snadno nevydedukuje.

GPS lokalizátor není GPS lokátor

Patrně nejvyšší možnou ochranu, kterou můžete svému vozidlu zabezpečit, představuje GPS lokalizátor. Nezaměňujte tento pojem s někdejším ne zrovna levným GPS lokátorem, jehož montáž jste byli nuceni svěřit autoservisu. A ne za zrovna malý peníz. GPS lokalizátor je o poznání jinde.

Zabezpečení auta mobilem

Tento GPS tracker jednoduše připojíte na autobaterii svého vozu, do svého mobilního telefonu si stáhnete patřičnou aplikaci (aplikace pro zabezpečení auta je dostupná pro Android i iPhone), a v ten okamžik začnete mít svůj vůz pod kontrolou. Uvidíte jeho aktuální polohu, historii poloh i knihu jízd. Na území celé EU!

Sledování auta přes mobil

A nejenom to! Po aktivaci zajištění či odjištění vozu vám tato aplikace vozidlo i zabezpečí. A v případě jeho jakéhokoliv pohybu obdržíte upozornění (notifikaci). No, není toto lepší způsob ochrany, než je obyčejná tyč na volant?

Získejte GPS tracker zdarma!

GPS tracker najdete například v nabídce bezpečnostní firmy 1. Rex Services, s.r.o., která brzy oslaví dvacáté působení na trhu v segmentu ochrany, sledování zabezpečení vozidel, zabezpečení domů, bytů, chat i osob. A u příležitosti této významné události jednatelé společnosti, která je zároveň partnerem společnosti T-Mobile, připravili speciální akci, v jejímž rámci jsou připraveni 2000 těchto lokátorů rozdat zdarma.

Dvojnásobná ochrana

Ano, čtete správně. Co pro to musíte udělat? V podstatě ne zas tak mnoho. Jedinou podmínkou pro získání GPS lokátoru REX link Easy zdarma je, jak doslova stojí na stránkách společnosti, předplacení služby Kompletní sledování na 12 měsíců. Za jednu cenu budete ochráněni vy i váš automobil. Podrobnosti akce najdete přímo na stránkách společnosti Rex Services (rex.eu).

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.