Vyberte možnost Stránka

Tankujte vysoce kvalitní paliva čerpací stanice LPG ve Znojmě

Tankujte vysoce kvalitní paliva čerpací stanice LPG ve Znojmě
Rate this post
!AdSense – before contentV porovnání s CNG je čerpacích stanic na ropný plyn označující se zkratkou LPG v Česku a celkově i Evropě dostatek. Všechny dohromady pak spolu tvoří širokou síť, proto jízda s vozidlem na plyn není žádnou komplikovanou překážkou. Zjistěte, kde lze tankovat kvalitní plyn za dobrou cenu!

Přestavěli jste si auto na LPG pohon? V takovém případě jistě řešíte, kde levné palivo tankovat? Poradíme a doporučíme vám čerpací stanici nejen na ropný plyn!

Všichni motoristé řeší, kde natankovat kvalitní a přitom co možná nejlevnější palivo do svého auta. Jiné to není ani v případě aut na LPG. I když je cena plynu v poměru až o polovinu nižší než nafta nebo benzín, v závislosti na konkrétních čerpacích stanicích se částky pohybují v různých cenových hladinách.

Cestování s vozem na ropný plyn je úsporné, zvláště pokud s kvalitním pohonným plynem používáte také aditivní maziva pro tento typ pohonu.

Jak LPG tankovat? Bezpečnostní i praktické zásady

Plnění nádrže ropným plynným palivem vyžaduje dodržování bezpečnostních zásad!

– Při plnění LPG nádrže je třeba mít vypnuté zapalování i nezávislé topení vozu.

– Během plnění se nesmí manipulovat s otevřeným ohněm nebo kouřit.

Čerpací stanice LPG musí být schválené! Dobře si rozmyslete, a to zejména při cestách do exotických zemí, zda přijmete finančně výhodné plnění pochybným propan butanem rovnou z bomby na vaření.

– Připojení a odpojení plnící přípojky je starostí obsluhy čerpací stanice. Existují však opět zahraniční výjimky, kde je zavedena samoobsluha. V takových situacích buďte pozorní a opatrní.

  • Tlačítko plnící pistole je nutné zmáčknout a po celou dobu držet. Jinak nic do nádrže nenatankujete. V případě samoobslužného plnění využijete osobní ochranné pracovní pomůcky, tedy rukavice, stejně tak dobře, jako v situaci klasického tankování naftou nebo benzínem.

– V celé Evropě se používají tři druhy plnících koncovek.

Čerpací stanice Znojmo společnosti Eika

Pokud chcete nakupovat kvalitní palivo šetřící naši Zemi i motor vašeho vozu a bydlíte ve Znojmě či jeho okolí, pak neváhejte zastavit u čerpací stanice Znojmo provozované společností EIKA ZNOJMO, a.s.

Jde o nonstop otevřenou stanici nabízející bezpečné a vysokojakostní pohonné hmoty od předních certifikovaných dodavatelů. Zárukou je také vysoký standard poskytovaných služeb.

Čerpací stanice Znojmo motoristům nabízí paliva:

  • LPG
  • Nafta
  • Natural 95
  • Ethanol E85
  • CNG
  • Shop
  • Propan butan v láhvích

Článek byl sepsán ve spolupráci se společností EIKA ZNOJMO, a.s. poskytující mimo jiné prodej hutního materiálu. Kompletní informace najdete na www.eika.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.