Vyberte možnost Stránka

Pánové, naučte se skvělé triky s vlasy!

Pánové, naučte se skvělé triky s vlasy!
Rate this post
!AdSense – before contentKaždé ráno postáváte před zrcadlem a řešíte, jak si vlasy upravit? Nebo zkoumáte, o kolik vaše pleš postoupila? Poradíme vám praktické triky, jenž vám pomohou vypadat lépe i zlepšit jejich celkové zdraví.

Vlasy jsou naší součástí od narození až po smrt, tedy alespoň ve většině případů. Jde o zvláštní nástroj, pomocí kterého lze vyjádřit svůj vkus a osobnost.

Bohužel si nelze vlasy vybrat, geny ovlivňující vzhled rozhodnou o jejich kvalitě, hustotě i množství ještě před tím, než se nerodíme. Obecně je jen málokdo spokojen. Muži s bujnou kudrnatou kšticí touží po rovných a ti, kteří je mají zase závidí těm, jenž mají nezvladatelné vlny.

Naučte se skvělé triky, každé ráno tak pro vás bude snazší!

Řešením je “vařit“ z toho, co příroda nadělila. Nemusíte však zoufat, díky moderním technologiím a přípravkům je možné vzhled i kvalitu vlasů z velké části vylepšit.

Obsah článku

Hair-care a styling

Zajímají vás aktuální trendy v oblasti účesů? Který produkt je pro vás ten pravý? Existují nějaké možnosti i v případě plešatění? Zjistěte všechny triky z oblasti péče a stylingu.

Muži dnes dávají úpravě vlasů mnohem větší význam než dříve. Je jen málo těch, kteří by navštívili kadeřnický salon pouze jednou do roka. Úprava vlasů se stala součástí pravidelné péče a hygieny, stejně jako tomu je v případě úpravy ochlupení.  Budete-li používat následující triky, nebudou vaše vlasy tím cosi zacuchaným, na co každé ráno bezradně koukáte do zrcadla.

Vlasový styling pro muže

Dřívější rutinou bylo mytí šampónem a vysušení fénem. Dnes je možností neomezeně! Krátké i dlouhé vlasy lze upravit přesně podle vašich představ. V módě jsou precizní střihy, vyholené účesy, delší ofiny i ledabylé úpravy.

styling-vlasu

Kromě fénu by ve stylingové výbavě na vlasy neměl chybět ani kvalitní kartáč, s gumovými, masážními, dřevěnými nebo přírodními štětinkami. Také žehlička se v případě moderních pánských účesů jeví, jako užitečný pomocník. Při jejím používání je však třeba myslet na ochranu a výživu. Podceněním může dojít k lámání vlasů a jejich nadměrnému vypadávání, nemluvě o výrazném zhoršení kvality. Rozhodně využijete také vosk nebo gel pro finální styling.

Snadnější úprava? Bez speciálních přípravků to nepůjde

Krátké vlasy donutíte zůstat v určitém tvaru za pomocí gelu, ten zajistí nejen potřebné zpevnění, pokud použijete správné množství udržíte si i přirozený vzhled. “Betonové“ účesy už nejsou v módě hezkých pár let.

Přirozené a měkké splynutí účesu propůjčí pomáda nebo vosk.

Pro delší účesy použití gelu nedoporučujeme, po aplikaci ztuhnou a vypadají mastně a jen těžko s nimi uděláte něco ve výsledku pěkného. Mnohem vhodnější je lak, s kterým lze vykouzlit bohatou a upravenou hřívu.

Nezapomínejte na výživu a nebojte se plešatění!

Krásné a stylové účesy vycházejí ze zdraví vlasů, proto je třeba pokrývce hlavy dodávat potřebnou výživu se všemi nezbytnými látkami pro růst.

clinical-1

Clinical Hair-care je doplněk stravy, který zajišťuje kompletní výživu potřebnou pro růst zdravých a odolných vlasů.

Plešatění se obává každý chlap, přitom možné řešení je tak snadné. Nasazením výživové kúry pro růst je možné plešatění oddálit i zpomalit. A když už je vlasů příliš málo? Krátké sestřihy jsou v očích žen sexy, nebojte se tedy vypadat jako Bruce Willis.

Dbáte o svůj účes? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.