Vyberte možnost Stránka

Těžká noc? Zbavte se oteklých víček a zarudlých očí

Těžká noc? Zbavte se oteklých víček a zarudlých očí
Rate this post
!AdSense – before contentTěžká noc? Probudit se s červeným bělmem a oteklými očními víčky je pořádné peklo. Navíc, když vás zrovna čeká pracovní schůzka nebo rande.

Naštěstí se dá i za pár minut udělat malý zázrak! Zbavte se oteklých víček a zarudlých očí!

Čím více unavené oči mnete, tím více budou zarudlejší, podrážděnější i citlivější.

Unaveným očích také nepomáhá suchý vzduch z topení, prach, kouř z cigaret či doutníků, klimatizace dlouhé zírání do monitoru. Proto bez většího zdržování se jdeme rovnou k jádru věci.

Obsah článku

Pomoc proti zarudnutí očí máte ihned po ruce!

1. Smetana

Vaše přítelkyně určitě v koupelně má kosmetické tampony, pár jich vezměte a namočte do smetany vyndané rovnou z lednice. Přiložte na víčka a nechte působit alespoň 10 minut.

Čeká vás okamžitá úleva a chladivý dotek. 

Po sundání stačí opláchnout ledovou vodou a oční okolí bude výrazně v lepší kondici.

2. Obklady

Použít můžete také vychladlé čajové sáčky černého čaje, heřmánku nebo světlíku lékařského. Opět stačí na pár minut přiložit a pak opláchnout vodou. Pro maximalizování účinku doporučujeme obklady opakovat.

Tip znavené redakce! Vyzkoušejte také čajové sáčky z vylouhovaného zeleného čaje. Ty dejte do formy na led a do mrazáku. V případě potřeby pak máte léčivý obklad na oční okolí ihned po ruce. 

3. Oční kapky a umělé slzy

Pohodlnou a účinnou pomocí jsou oční kapky a umělé slzy. Ty sníží podráždění oka, odstraní začervenání a znatelnou únavu. Oční kapky a slzy lubrikují a zvlhčují oční rohovku.

Stačí zajít do lékárny a nechat si nějaké ty kapky doporučit. 

Jak řešíte problém zarudlých očí a oteklých víček vy? 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.