Vyberte možnost Stránka

Jak to vypadá, když se bydlení snů vejde na 50 m2?

Jak to vypadá, když se bydlení snů vejde na 50 m2?
Rate this post
!AdSense – before contentMenší, vlastně hodně malý domek znamená, že budete vlastnit jen ty věci které opravdu potřebujete a jsou pro vás nezbytně důležité.

Obecně se bydlení snů staví ve velikosti 200 m2 s dostatkem volného místa okolo doma. Pokud máte podobné plány, co se velikosti vašeho nového domova týče, pak možná zjistíte, že je to zbytečně moc.

Bydlení snů se totiž vejde i na pouho pouchých 50 m2!

Samozřejmě, že něco jiného je, když je má čtyřčlenná rodina bydlet v 2+1, její členové si svého soukromí moc neužijí (i když je ještě v období po válce se takto standardně bydlelo).

Méně je více

Když to však vezmeme kolem a kolem, proč by mladý pár nemohl mít malý domeček, který je rychle postavený/přestavěný a stojí v porovnání s klasikou pár korun?

Stejně tak hledá-li mladý manželský pár něco na víkendy a dovolené, brzo zjistí, že méně je vlastně více. Protože ušetří na vytápění, uklízení a v rámci odpočinku toho tolik nenachodí.

minidum-2

minidum-3

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.