Vyberte možnost Stránka

Odpadkové koše Hailo – Když chcete smetí uchovávat v luxusním designu!

Odpadkové koše Hailo – Když chcete smetí uchovávat v luxusním designu!
Rate this post
!AdSense – before contentDoplnit své vyšperkované pánské hnízdo luxusním odpadkovým košem by vás asi nenapadlo, přesto vás výsledek překvapí. Smetí totiž může být skladováno na úrovni.

Na minulý režim a ohyzdné, plastové kýble pod kuchyňským dřezem si vzpomíná každý. Dnes už je ale doba jiná a změnil se tak i způsob, jakým se nejen v chlapské domácnosti řeší odpad. Hailo jsou na pohled stylové nádoby, které doplní vzhled vaší moderní koupelny či kuchyně.

Za odpadkový koš Hailo v luxusním designu se opravdu stydět nemusíte!

Luxusní barevné odpadkové koše Hailo

Když už přemýšlíte nad stylovým košem na odpadky, pak se nedržte nijak při zemi. V naší redakci máme oblíbenou značku Hailo – znáte to, jeden si něco koupí, je spokojený a my ostatní to chceme hned také.

Odpadkové koše německé značky si vás rychle získají svým nadčasovým zpracováním, barevností a hodně dobrou kvalitou. Ušlechtilá ocel je odolná vůči korodování, pevná víka a dna z plastu vydrží i hrubší zacházení, ale kdo by s takovým “mazlíkem“ třískal?

hailo-kose-02

Černá je hlapská klasika, ale osobně doporučuji dát nějaké té veselejší barvě šanci. Samozřejmě však záleží na vybavení vašeho domova. Foto: kvalitnikose.cz

hailo-kose-01

Jedinečný designový odpadkový koš řady Hailo TOP design v barvě zlata se hodí do koupelny i kuchyně. Foto: kvalitnikose.cz

Hi-tech odpadkové koše pro moderní muže

Kdo by si byl pomyslel, že koš na smetí může plnit úlohu designového doplňku doma i v kanceláři? Před pár lety asi nikdo. Stejně tak překvapující pak byl vynález koše s automatizovanými prvky. Aby se koš sám otevíral? Dříve nemyslitelné, dnes už hygienická a komfortní rutina.

Bezdotykové otevírání může být řešeno nášlapným pedálem, ale mnohem více in je bezdotykový koš s elektronickým čidlem. Jakmile se přiblížíte na 15 centimetrů, nádoba se otevře a vy do ní snadno vyhodíte smetí i odpadky. Tuhle hi-tech vychytávku vám bude závidět každá návštěva, a přitom nejde vůbec o nic drahého.

hailo-kose-05

Koše od Hailo draze jen vypadají! Investice je, s ohledem na vysokou kvalitu, minimální. Foto: kvalitnikose.cz

hailo-kose-03

Odpadkový koš nerez od Hailo v moderním nerezovém provedení pojme až 60 litrů smetí. Foto: kvalitnikose.cz

EKO životní styl je možný

Ekologie je trend, který se zřejmě bude jen prohlubovat a sílit. Máte-li i vy sklony chránit naší planetku a myslíte na budoucnost, je třídění odpadu jasná priorita a přirozenost. Německý výrobce košů Hailo tento rozumný životní styl podporuje, ve své pestré nabídce má odpadkové koše na tříděný odpad, jenž jsou vestavěné v kuchyňské lince a tím tak nepřekáží vedle linky.

hailo-kose-04

Jeden koš v domácnosti? Už dávno to nestačí! Foto: kvalitnikose.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.