Vyberte možnost Stránka

Vybíráme zahradní domek na pořádání letních akcí

Vybíráme zahradní domek na pořádání letních akcí
Rate this post

 

Máte-li vlastní zahradu, jistě je pro vás léto spojené také s grilováním a večerními akcemi s přáteli. Atmosféru, kdy si jen tak sedíte s půllitrem piva v ruce a s chutí čekáte, až se na grilu připraví maso, nenahradí snad nic. Jen aby ji nezkazil déšť, zima či jiná nepřízeň počasí.

Kdo chce na zahradě pořádat večerní párty, musí být připraven i na nemilé počasí. Možná to lze vyřešit pergolou, proti dešti postačí i obyčejný párty stan. Jednou z nejlepších variant je ale bezpochyby zahradní domek. Za prvé se do něj schováte i před zimou, za druhé může posloužit také jako místo na přespání pro všechny návštěvníky, kteří už by netrefili domů.

Existují skromné párty varianty …

Hledáte opravdu jen přístřešek, který by vás všechny skryl před deštěm a nedovolil, aby vám napršelo do půllitru? Vyřešte to stylově. Podívejte se do e-shopu www.domky-herold.cz a do vyhledávače si zadejte heslo „partytube“. Ukáže se vám skromný dřevěný přístřešek určený přímo pro pořádání večírků s přáteli. Skládá se ze dvou lavic naproti sobě, mezi nimiž je stůl. Všichni přísedící na sebe tedy dobře vidí a stejně dobře dosáhnou na občerstvení. Z jedné strany je sud uzavřený, takže do něj nefouká.

… ale i luxusní dřevěné chatky

Možná si představujete něco velkolepějšího. I v takovém případě máte z čeho vybírat. Na trhu je celá hromada dřevěných zahradních domků, které svým vzezřením připomínají spíš chatičku. Jak je vybavíte, záleží už jen na vás. Jestliže dovnitř dáte lavice se stolem, máte skvělé místo pro večerní akce při nepříznivém počasí. Doporučujeme vybavit je aspoň jednou či dvěma postelemi, ať máte vyřešený nocleh. Některé dřevěné domky disponují také přístřeškem před vchodem. I ten může teoreticky posloužit, kdyby se náhodou rozpršelo.

Každý si pod spojením zahradní domky představí něco jiného. Někoho napadnou domky na nářadí, dalšího dětské domečky. Vy už teď však víte, že může jít i o luxusní domky, které bohatě nahradí celou chatku. Párty začíná!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.