Vyberte možnost Stránka

Může se používat dřevo v koupelně? Odpovídá přední český výrobce Le Bon!

Může se používat dřevo v koupelně? Odpovídá přední český výrobce Le Bon!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete svou koupenu zařídit v rámci svého stylu? Pokud milujete dřevěný materiál, můžete se setkat s názory, že právě dřevo se do koupelny vůbec nehodí.

My však v rámci nabídky Neobyčejných koupelen od Le Bon zjistili, že to tak úplně není pravda!

Proč si nezařídit koupelnu, která v sobě bude mít kousek toho dřevěného? Pěkně viditelného,s  výraznou kresbou a suky?

Zkuste si jen na chvíli představit, jak dobře vám bude v koupelně, kde vévodí dřevěný nábytek! Každá chvilka pak bude mít intenzivnější atmosféru útulného domova. Protože je to právě tolik diskutované dřevo, které dá koupelně to ‘’teplo a příjemno’’.

Dřevo je pro chlapa nejpřirozenější materiál, proč mu tedy nedat prostor i v koupelně?

Dřevěná dýha je stylová i praktická

Masivního nábytku do koupelen není na trhu nijak moc, většinou jde právě o luxusní řady koupelen (dělaných na míru). Ono totiž vyrobit nábytek do koupelny ze dřeva není technologicky nejednoduší.

Naštěstí jsou výrobci, kteří se představy dřeva v koupelně nevzdali a vyrobili odolný, stylový a hlavně dřevěný nábytek do koupelny.

Příkladem je český výrobce koupelen a kuchyní Le Bon. jeho tým kreativních designérů a zručných řemeslníků, miluje interiérové výzvy, dřevo a především pak pevný dub. I z toho důvodu tak lze v nabídce najít Neobyčejné koupelny s důrazem na využití dubové dýhy.

Luxusní koupelna ze dřeva, pevného z dubu

Když se řekne chlap a jeho oblíbený materiál, každého hned napadne masivní, tvrdé dřevo. Třeba právě takový dub, který je z dřevin nejpopulárnější a není divu. Jeho výborné vlastnosti splňují očekávání právě chlapa. Odolnost, pevnost, minimální oxidace, dobrá dostupnost i dlouhá životnost hovoří právě pro tuto dřevinu.

Kromě toho dub se jednoduše moří i bělí, tudíž nabízí mnoho podob, z nichž jedna osloví právě vás!

Masiv má rád muž nejen na vytápění, ale i pro svůj nábytek. Dokážete si snad představit pánské hnízdo bez masivní postele nebo pracovního stolu z masivu?

neobycejna-koupelna

Dřevěný materiál dodá koupelně na atraktivitě. Foto: Lebon.cz

neobycejna-koupelna-1

Neobyčejná koupelna Next od Le Bon představuje návrat k tradičním a prověřeným přírodním materiálům s krásnou strukturou.

neobycejna-koupelna-2 neobycejna-koupelna-3

Atraktivní koupelna Spaces XL je otevřená každé moderní koupelně.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.