Vyberte možnost Stránka

Splňte si své sny díky americké hypotéce

Splňte si své sny díky americké hypotéce
Rate this post


Chata daleko od lidí, někde u vody nebo u lesa, je snem mnoha z nás. Většinou nás tato touha přepadne ve zralejším věku, kdy hledáme především klid. S finanční pomocí, která je výhodná ze všech úhlů pohledu, si ji budete moci konečně splnit.

Zpříjemněte si podzim života koupí chaty podle vašich představ

Rádi byste se někam ještě podívali, ale cestování je ve vašem věku už trochu únavné? Jenže sedět doma, ještě k tomu v rušném městě, také není tak úplně ono. Chtělo by to čas od času někam do klidu. Děti už vás tolik nepotřebují, tak co kdybyste si konečně pořídili chatu, o které jste tolikrát mluvili?

  • Klid, voda, rybaření, houbaření, konečně čistý vzduch.

Myslíte, že byste na ni šetřili příliš dlouho? Není přeci problém ji nabídnout jako protihodnotu k úvěru. Zastavit váš městský byt by bylo v tomto případě asi zbytečné.

Někdy se může vyskytnout problém v podobě záznamů ve známých registrech. To pochopitelně platí především u podnikatelů. Jestliže do této skupiny patříte i vy, pak se rovnou poohlédněte po některém nebankovním poskytovateli americké hypotéky bez registru. Mnoho klientů se domnívá, že se v tomto případě do těchto záznamů vůbec nenahlíží. Není tomu tak docela. Jen se jedná o větší toleranci k případným záznamům.

  • Někdy to může být i výhodné pro samotného klienta.
  • Pokud se totiž zjistí, že jsou vaše záznamy pouze drobného charakteru, můžete dosáhnout na americkou hypotéku bez registru, která nabízí už tříprocentní úrok.
  • Banka nezná toleranci v tomto případě žádnou.

Je pravda, že se jedná v tomto případě o podnikatelský úvěr. Stále je to ale hypotéka bezúčelová, a tak se vás nikdo nebude ptát na to, kam chcete své finance uložit anebo co si za ně pořídit. Koupě zmíněné chaty bude i dobrou investicí pro budoucnost vašich dětí. Nejen, že jim jednou budete moci po sobě něco zanechat, ale pokud by se dostaly do finančních potíží, mohou v ní najít určitou rezervu. Do té doby si můžete její uklidňující náruče užívat vy sami. Uvidíte, jak tam bude v létě krásně.  A nejen v létě.

  • Například na Vysočině bývají překrásné podzimní dny.
  • Nebo raději Český ráj?

Záleží jen na vás.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.