Vyberte možnost Stránka

Vyřešte finanční krizi včas

Vyřešte finanční krizi včas
Rate this post

 

Finanční krize může postihnout každého z nás. Ne každý se s ní umí vypořádat tak, aby nepřišel o majetek. Proto musíte vyřešit své problémy bez váhání a nenechat je narůst do obludných rozměrů. Tou obludou by byla exekuce.

Konec dobrý – všechno dobré

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky, a tak není divu, že se mnohdy dostaneme do nějaké nepříjemné situace, ve které si nevíme rady. Týká se to zejména finanční oblasti. Stačí nějaké chybné rozhodnutí a už se „vezeme“. Dostaneme se do začarovaného kruhu, ze kterého se nám zdá, že už není cesty ven.

  • Čím déle necháme problémy narůstat, tím více do nich padáme, až nakonec přijde den, kdy se ozve klepání na dveře a my víme, kdo tam stojí.
  • Je to EXEKUTOR.
  • V ruce třímá samolepky, které zanedlouho rozmístí na náš majetek.
  • STRAŠNÁ PŘEDSTAVA.

Proto se musíme vrátit opět na začátek, kdy ještě nebyly problémy v takovém rozsahu. Máte závazek a věřitel už na vás tlačí? Na nic nečekejte a vezměte věci do svých rukou. Pomoc se jmenuje americká nebankovní hypotéka. Její získání je skutečně snadné. Stačí mít nemovitost (dům, byt, pozemek, penzion, chatu, chalupu), která vám z „bryndy“ pomůže. Pokud jste se totiž dostali do dluhů, pak nehledejte pomoc u klasické banky. Je to naprosto zbytečné. V žádném případě od ní neočekávejte toleranci záznamů v registrech dlužníků nebo nízkého daňového přiznání. Nebankovní hypotéka, která se stala velice oblíbenou v Americe, je produkt, který je určen skutečně pro každého. Pro žadatele, který má závažnější záznamy ve zmíněných registrech (především SOLUS, BRKI, NRKI), je sice úroková sazba trochu vyšší (většinou se ale jedná jen o sedm procent), ale poté, co dojde k vymazání, se může snížit téměř o polovinu tím, že se úvěr refinancuje.

  • Velkou výhodou americké nebankovní hypotéky je také to, že o vás nikdo nebude chtít žádné poplatky předem.
  • Je to jistě zcela logické.
  • Nemůžete platit z něčeho, co ještě nemáte.

Až se tedy ozve zaklepání na dveře, tak zachovejte klid a bez obav otevřete. Není to exekutor, je to podaná ruka v nouzi. A není prázdná.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.