Vyberte možnost Stránka

Existuje něco jako spolehlivý nákup elektroniky přes internet?

Existuje něco jako spolehlivý nákup elektroniky přes internet?
Rate this post
!AdSense – before contentNejste si nikdy úplně jistí, když přijde na nákup elektroniky přes internet? Nejste sami, průzkumy ukazují, že čeští i slovenští zákazníci si raději prohlédnou techniku na vlastní oči a vyzkoušejí přímo v obchodě.

Přitom eletronika je zrovna ten typ zboží, který není třeba vidět osobně. Není to jako s novou košilí!

U online nákupu techniky panují obavy, že zboží přijde poškozené, nebo nepřijde vůbec. Častý je i strach z fungování a splnění všeho slibovaného. Nakonec má typický zákazník hrůzu ze složitých a dokonce nevyřízených reklamací.

Tyto nakupující úzkosti lze velmi jednoduše vyřešit volbou správného e-shopu. Stačí, když zvolíte obchod, který má své zboží řádné popsané, doložené reálnými fotografiemi a své zboží odesílá i na dobírku, v rámci které za elektroniku zaplatíte až potom, co držíte balíček v rukou.

Stejně tak pak věnujte pozornost referencím ostatních zákazníků, měli s reklamací problémy, či vrácení peněz proběhlo v nejlepších pořádku? 

Obsah článku

Když chci počítač koupit přes internet…

Jako každý chlap, i já mám slabost pro nákup nových elektro “blbinek“ do bytu. Mám už tedy s nákupem online své zkušenosti, špatné a v poslední době ty nejlepší. Našel jsem totiž hodně profesionální e-shop. Je sice slovenský, ale o jeho skvělém fungování svědčí i fakt, že kdysi to byl jeden z těch zcela prvních e-shopů.

Dnes je Realshop.sk předním prodejcem elektroniky, v sortimentu nejdete hlavně počítače a potřebné PC komponenty.

lenovo

Netradiční mini PC se tak často nekupují, o důvod víc, proč jsem tuhle krabičku musel mí doma. Foto: Lenovo TC M900 tiny – Realshop.sk

Proč vlastně preferuji nákup přes internet?

Na rozdíl od nových bot/košilí do práce, jenž si musím vyzkoušet osobně, jsou počítače nebo výkonné reproduktory “bedny“, ze kterých prostě nic nevykoukám. Vidím vše jen zvenku, což na fotce v eshopu taky. No a, to co se skrývá uvnitř si přečtu v popisku zboží.

Nemusím nikam chodit, nemusím poslouchat přechytralého prodejce a navíc mi tu těžkou krabici dovezou rovnou ke mě domů. Paráda!

Většinou nemusím ani čekat!

Asi nejčastějším neduhem, s nímž jsem se dříve setkával je delší dodací lhůta. Zatímco z kamenného obchodu si věc odnášíte domů hned, u online nákupu záleží na daném prodejci. Realshop.sk je v tomto férovým obchodníkem – u každého produktu najdete, kdy bude zboží k dipozici (př. 1 – 3 dny). Skvělé je ale hlavně to, že převážnou část sortimentu má skladem, tudíž je dodací lhůta zkrácena na 24 hodin. Pecka!

A co reklamace?

Prozatím jsem byl pokaždé spokojený a vše zatím, ťukám si na zuby, funguje. Nicméně, co jsem vyčetl z hodnocení zákazníků, Realshop se k reklamacím staví pozitivně, zařídí opravu přímo v autorizovaném servisním středisku.

Jak to máte vy s nákupem elektroniky? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.