Vyberte možnost Stránka

Není to jen o skvělém pánském účesu! Vaše vlasy potřebují hlavně energii!

Není to jen o skvělém pánském účesu! Vaše vlasy potřebují hlavně energii!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte účes dle posledních trendů, přesto cítíte, že vaše vlasy nejsou 100%? Na vině může být nedostatek energie. Zjistěte, jak svou hřívu s příchodem podzimu oživit.

Po letních vedrech, kdy na vlasy útočily sluneční paprsky, chlorovaná voda koupališť a časté máčení, je čas dodat vlasům trochu té přirozené a skvěle vypadající energie. Jak na to?

Dám vám 3 vlasové tipy, které vašim vlasům budou dělat hodně dobře a vy tak budete vypadat lépe, než kdy předtím. I váš kadeřník se bude divit, co se s vašimi vlasy děje!

Jak vypadá energie ve vlasech? Přirozený lesk, vlasy jemné na dotek, odolné vůči okolním vlivům. To chcete!

Omezit vše, co vlasy vysušuje a ničí

Je jasné, že moderní pánské účesy vyžadují styling, kterého pouze hřebenem nedosáhnete. Jenže na druhou stranu všechny ty fény, žehličky na vlasy a vlasové přípravky vaši hřívu dost vysušují. Chce to tedy najít kompromis!

Můj tip: Když vás nečeká nic důležitého a nepotřebujete vypadat jako ze žurnálu, nechte vlasy přirozeně uschnout. Účes možná nebude dokonalý, na druhou stranu si vlasy trochu odpočinou. 

Čtěte také: Trendy pánské účesy, které nás neopustí ani v roce 2017!

Méně je někdy více

Jste si zvyklí mýt hlavu denně? Je to zbytečný návyk, kterého se těžko zbavuje – vím, o čem mluvím. I když používáte kvalitní šampón, vlasy se pak ve výsledku rychle mastí, ztrácí na kvalitě a objevit se mohou i lupy. Co se mytí vlasů týká, je lepší se držet pravidla, že méně je více (ideál pro začátek 2 – 3 týdně).

Přední kadeřníci doporučují mýt vlasy co nejméně, dokonce i bez šampónu!

sampon-pro-muze

Dlouhodobě používám Vichy posilující šampon Dercos Energising a nemohu si to vynachválit! Foto: Pinterest | archiv firem

Vitamíny jsou na prvním místě

A, C, D, E, H i B – všechny tyto vitamíny vlasy potřebují aby byly lesklé, husté a plné energie. Stačí mít zdravý a pestrý jídelníček a tyto vitamíny do sebe dostanete tak nějak přirozeně. Já si pak ještě dopřávám slabou hrst mandlí denně a na své vlasy si nemohu stěžovat.

Čtěte také: Jak nevypadat jako blbec? Stačí změnit účes! FOTO galerie odvážných chlapů uvnitř!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.