Vyberte možnost Stránka

Šperky do vousů – Vůbec první kolekce může zdobit i váš plnovous! Troufnete si?

Šperky do vousů – Vůbec první kolekce může zdobit i váš plnovous! Troufnete si?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete nejen z davu vyčnívat, ale dokonce být krok před davem? Pak si pořiďte úplnou novinku – šperky do vousů jsou pro ty, co mají módní osobnost natolik silnou, aby tento výstřední a sofistikovaný způsob zdobení unesli.

Krato Milano je stylová značka, která nabízí exkluzivní zboží pro muže, kteří chtějí vyčnívat a ohromovat své okolí něčím novým, neznámým a extravagantním.

První kolekce šperků je věnována mužům, kteří mají plnovous či delší strniště

Protože samotný plnovous je vyjádřením důstojnosti, jedinečnosti a stylu, je šperk vlastně už jen třešničkou na dortu. Krato Beard kolekce je tvořená kultovními motivy lebky, kotvy, krystaly…

Již dříve jsme vás o zdobení vousů vším možným informovali, tentokrát ale nejde o žádné legrácky, nýbrž o skutečný styl. Pravý šperk ve vousech, který z vás možná udělá pravého chlapa. 

Šperky do vousů

sperky-do-vousu-2

Jste milovníci šperků pro muže? Pak vám nemůže chybět maličkost v podobě šperku do plnovousu

sperky-do-vousu-3

Pro více rockovou image je tu šperk do vousů s motivem lebky. 

sperky-do-vousu-4

Ženám se toto zdobení vousů líbí. 

sperky-do-vousu-5

Ozdobit lze i kratší vousy. 

V současné době si šperky do vousů můžete pouze předobjednat (Jde o kickstarter, který pro rozjetí vybírá finanční prostředky, a to až do 3.11). Předobjednaný šperk byste pak měli dostat na Vánoce – takže skvělý dárek pro sebe nebo jiného vousáče z rodiny či přátel.

Více info na: kickstarter.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.