Vyberte možnost Stránka

Změna image a vracející se blonďatý trend – Dáte to?

Změna image a vracející se blonďatý trend – Dáte to?
Rate this post
!AdSense – before contentVšimli jste si toho – trend blonďaté hřívy je zpět a podléhají mu známí i “obyčejní“ muži. Dáte blond hlavě zelenou i vy?

Blonďatý trend má své základy postavené na všeobecné oblibě blonďatých vlasů a účesů. 

Tak například blondýnky na ulici si všimnete vždy a stejně tak i vy s blonďatou hřívou budete budit u opačného pohlaví pozornost.

Světlé vlasy jsou magnetem číslo jedna, i Marilyn Monroe to věděla a její ikonický blond účes (spolu s božskými křivkami) je tu s námi dodnes!

Vypadat jako mýtická bytost s kouzelnou mocí ze staré ságy, nebo jako odbarvený člen známého boybandu? Nic pro vás?

Možná vás přesvědčíme. 

Být středem pozornosti

Lidi vždycky přitahovalo to, čeho bylo málo. Na severu si s blond účesem pro muže asi neškrtnete, ale zkuste zajet na dovolenou do Středomoří! Přírodních blond vlasů je v celé populaci okolo 1%, pokud se však připočtou odbarvení blonďáci a blondýnky, počty se hodně zvednou.

Logika věci tak napovídá, že se vzrůstajícím zastoupením blonďatých vlasů se pozornost mířená k nim postupně zmenší. Ovšem z nějakého nevysvětlitelného důvodu lidé s blonďatými a platinovými vlasy přitahují stále a dokonce stále více.

Otázka tedy zní: Zvládnete být středem pozornosti? 

blond-trend-muzi-2

Blonďaté vlasy jsou prý známkou dobrého imunitního systém – který muž by si nechtěl dodat do vínku dobrou odolnost proti okolnímu prostředí? Foto: Pinterest

Blond účes na léto 2016

Slunce, skvělý drink v ruce a odhalené slečny na každém kroku. Blond účes vám zajistí jejich pozornost a letnímu flirtu tak už nebudete stát nic v cestě, ani vaše nudné hnědé vlasy…

blond-trend-muzi

Sledujete, jak vaše okolí “světlá“, jděte do toho také, nechcete přece zůstat mimo hru? Foto: Pinterest

Čtěte také: Jaké vousy a strniště z vás udělají alfa samce? Vyberte ze 6 žhavých stylů

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.