Select Page

Pánské noční košile pro pohodlný spánek

Pánské noční košile pro pohodlný spánek
Pánské noční košile pro pohodlný spánek
2.3 (46.67%)
celkem 3 hodnocení

Pánové, v čem nejčastěji a rádi usínáte? V těchto teplých dnech a nocích to jistě není klasické dlouhé pyžamo, jistě hledáte kratší variantu. Zvláště v bytech je i teď, v průběhu letošního září velmi teplo. Někteří pánové spí pouze ve spodní části pyžama, ale mnohým nevyhovuje být nahý. Možná volíte krátké tričko, tílko, avšak existuje i hezčí a fungující varianta. Je jí noční košile určena pro vás.

Pohodlí, příjemný materiál, správná teplota

Vaše žena, přítelkyně či matka určitě noční košili vlastní. Existují ve víceru délkách a ženy si je od nízkého věku zamilovávají. V dávných dobách, nosily noční košile i pánové, vzpomeňte na nejednu pohádku. A dnes se výrobci a potažmo muži k tomuto pohodlnému nočnímu oblečení vrací. Je důmyslné díky délce, můžete i nemusíte mít pod ní oblečeno spodní prádlo, a přitom je vše skryto.

Pro muže rozměrné i útlé

Ať už je vaše velikost jakákoli, ve stylové pánské noční košili se budete cítit komfortně. Nebudou vás táhnout švy na břiše, ani nikde jinde, modely jsou dostatečně velké, aby ukryly, co mají i u pánů s velikostí xxl.

To, že není tento noční úbor fádní zajišťuje barevnost materiálu, ale také kapuce, která je funkční a může vás buď zdobit, nebo si ji můžete nasadit, např. když ještě potřebujete vyběhnout na dvorek za psem nebo na balkon.

Ani dámy nejsou ochuzeny

I pro ženy je zde noční prádlo, které je velmi pohodlné, a má jej doma stále více z nich. Jsou to overaly na spaní. Zajišťují, že v průběhu noci nikde nefouká, přitom při potřebě vykonat potřebu je možné stáhnout zadní díl kalhot. Ten není se zádovým dílem pevně sešit. Převázání šňůrkou znamená hezký vzhled postavy, krásné jsou i použité barvy nebo zkrášlení propínacími knoflíčky na prsou.

Pořiďte si nové noční prádlo a spěte, jako v bavlnce. Už nikdy vás nebudou tlačit švy nebo táhnout kalhoty v rozkroku. A vy se budete probouzet s dobrou náladou.

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!