Vyberte možnost Stránka

Kde koupit kvalitní potraviny z jižní Evropy?

Kde koupit kvalitní potraviny z jižní Evropy?
Rate this post

Zamilovali jste si lehkou a současně zdravou středomořskou kuchyni a rádi byste si na tamějších specialitách pochutnali také doma? Díky bohatému portfoliu společnosti Bassta si můžete také v našich podnebních podmínkách dopřát kvalitní potraviny pocházející z jižní Evropy.

Aktuální nabídka španělských potravin značky Bassta

Značka Bassta je předním dovozcem potravin v gastro balení. Tato potravinová značka představuje záruku nejen pečlivě vybraných výrobků, ale také lahodné chutě. Potraviny jsou profesionálně baleny ve skle či plechovkách. Koupit na www.bassta.cz můžete také zavakuované potraviny. V nabídkovém katalogu najdete především sterilované ovoce, gastro balení se zeleninou, tuňáka ve slunečnicovém oleji a další delikatesy. Milovníky oliv zaujme jistě nabídka také na plody středomořského stále zeleného stromu Olea europaea. Gastro balení oliv ve Vaší domácí kuchyni použijete na přípravu masitých pokrmů, zeleniných a těstovinových salátů i pizz.

Co jste možná nevěděli o olivách

Možná jste doposud netušili, že olivy obsahují více jak padesát procent oleje a téměř čtyřicet procent vody. Svůj původ nachází olivovníky v Malé Asii, dnes se však stali neodmyslitelnou součástí zdravé a chutného stravy téměř po celém světě. To platí také o českých a moravských jídelníčcích. Obecně rozeznávají dvě základní podoby oliv a to olivy zelené a olivy černé. Rozdíl mezi těmito dvěma druhy oliv je naprosto jednoduchý. Černé olivy jsou ve skutečnosti dozrálé zelené olivy patřičného druhu. Zatímco černé olivy se češou pro konzumaci vždy zralejší, zelené se naopak češou nezralé. Černé olivy jsou díky tomu bohatší na olej. Pro olivy je charakteristická nejen jejich specifická chuť, ale také vitamínová bohatost. Jsou totiž významným zdrojem vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin i přírodních vláknin.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.