Vyberte možnost Stránka

Chceš být MO brácha? Zjisti, jaká jsou pravidla Movemberu?

Chceš být MO brácha? Zjisti, jaká jsou pravidla Movemberu?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý rok, úderem 1. listopadu zaplaví naše ulice pánové s knírkem. Důvodem je módní trend, který vznikl z charitativní kampaně Movember.

Chceš se do celosvětové akce zapojit i ty? Pak bys měl znát pravidla “hry“.

Celá kampaň je šíření povědomí v boji proti rakovině prostaty a knír je jejím symbolem. Celá symbolika spočívá v názvu kampaně, která se skládá ze slangového slova „mo“ jako „moustache“, což je anglicky knír a „november“, tedy listopad, kdy se akce realizuje.

Ti kteří chtějí tuto událost podpořit si během celého listopadu pěstují knír a šíří tak informace o závažnosti mužských chorob. Celé téma se tak stane veřejně diskutované a upozorní na potřebu prevence.

Zároveň se vybírají prostředky na podporu globálního výzkumu rakoviny prostaty. 

Jaká jsou pravidla Movemberu?

mo-pravidla

Jaký styl kníru zvolit?

styl-kníru

1. listopadu neboli Movemberu se jakýkoliv muž může zaregistrovat s čistě vyholenou tváří na webové stránce Movember.com a pak si po zbytek měsíce tito muži, známí jako Mo bráchové, nechávají růst svůj knír jako symbol Movemberu.

Každá odpověď na neodvratnou otázku („Co ho to s tím knírem napadlo?“) znamená rozšíření informací o Movemberu, a tedy i rizikách rakoviny prostaty.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.