Vyberte možnost Stránka

Kosmetika pro muže Sea of Spa

Kosmetika pro muže Sea of Spa
Rate this post
!AdSense – before contentI když jste muž, snažíte se o sebe pečovat, a to po stránce psychické i vzhledové. Chcete prostě vypadat dobře a nepociťovat přibývající věk. Pokud Vás zajímá, jak toho docílit, přečtěte článek o zcela nové řadě pánské kosmetiky.

U mnoha mužů stále ještě převládá tak trochu ,,buranský’’ názor, že chlap, který o sebe pečuje je zženštilý nebo homosexuál. Tak tomu ale není. Pánská kosmetika už není jen o pěně na holení, šampónu a sprchovém gelu. Dnes už muži potřebují mnohem více.

Sea of Spa Metrosexual

Nová řada produktů pro muže nabízí kombinaci minerálů z mrtvého moře a biomimetrického proteinu (receptoru kyslíku a kyseliny hyaluronové). Jedná se o první řadu výrobků pro muže, která zohledňuje zvláštnost mužské pleti.

Mužská pokožka je zcela jiná, než ta ženská. Její textura je naprosto odlišná, a proto potřebuje zcela jinou formu péče. Pokožka muže je více hrubší a mastnější, potřebuje tak intenzivní hydrataci a výživu. Tu jí dodá právě nová řada výrobků Metrosexual.

Na obsahu záleží

Pokud jste si až doteď kupoval kosmetiku bez pozorného přečtení obsahu, možná právě zjistíte, že máte poličku v koupelně plnou zcela nepotřebných a neúčinných prostředků. A možná tak právě proto Vás pokožka svědí i po použití balzámu po holení.

Řada Metrosexual je jiná. Konečně získáte potřebnou péči, žádné sliby a pánský deodorant, který si oblíbíte.

Co z řady Metrosexual vyzkoušet?

Pokud si nejste jistý účinkem nebo nechcete začínat nočním krémem, kupte něco, co potřebujete tak jako tak. Například pánský tuhý deodorant metrosexual od Sea of Spa nebo balzám po holení, který zvláční a uklidní podrážděnou pokožky. Hned po prvním vyzkoušení Vám již bude jasné, že tato řada je jiná a opravdu funguje.

Novou řadu pánské kosmetiky je možné si zakoupit přes internetový obchod morespa, který se zaměřuje na kosmetiky přírodní a bio. Nabízené zboží obsahuje minerály z Mrtvého moře, které blahodárně působí na lidské tělo.

Jakou kosmetiku používáte vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.