Vyberte možnost Stránka

TOP 3 parfémy, kterými dostanete své ženské okolí do kolen + tipy na prodloužení výdrže!

TOP 3 parfémy, kterými dostanete své ženské okolí do kolen + tipy na prodloužení výdrže!
Rate this post
!AdSense – before contentParfémy mají nad lidmi neuvěřitelnou moc, zejména ženy pak na své “čuchové“ vjemy zvláště dají – při výběru životního i obchodního partnera apod. Proč tedy nejít štěstí naproti? Oblečte se do parfému, který dostane vaše ženské okolí do kolen!

Vybrali jsme tři voňavé novinky pro muže, které zkrátka musíte vyzkoušet!

Obsah článku

A co, že mají tyto pánské parfémy společného?

Jsou neutrální a tím tak nebudou ženám “vadit“, na druhou stranu ta (nebo ty, my tady nesoudíme), která váš parfém ucítí na vás už jen tak nezapomene a ani chtít zapomenout nebude.

Znamená to tedy, že se stačí nastříkat a rázem je z vás pan osudový? Tak nějak. Lepší, než se chovat přesně podle nějakého seznamu, parfém není žádná přetvářka v jednání, je to váš styl, který buďto do vaší sítě lapí a nebo nechá svobodně jít.

Jimmy Choo Men

parfem-pro-muze

Jeho nošení je sázkou na jistotu, nesetkáte se s negativní reakcí. Má extrémně dlouhou výdrž a současně nepůsobí tím příliš agresivním dojmem ihned po nastříkání.

Složení je vyvážené a “elegantní“ – kapradina, levandule, mandarinka, pačuli jsou nejvýraznějšími složkami. 

Dior Sauvage

parfem-pro-muze-3

Chlapská frajeřina od Diora je poměrně těžko popsatelná, v podstatě jde o svěží parfém složený z přírodních vůní, ale to byste zkrátka museli cítit. Ambroxan, pepř, bergamot nabízí poměrně dlouhou výdrž a tvoří originální esenci, na níž jak se jednou zvyknete, už nebudete chtít jinak.

Víte o této vůni najdete zde.

Versace Dylan Blue

parfem-pro-muze-1

Hodně lehký parfém, který v ní ovšem rozpoutá bouři vášně. Italský parfém pro muže je ideální na rande, obsahuje citrusové podtóny, bergamot, fialky, fíkové listy, pepř a pižmo.

Jak prodloužit výdrž parfému?

Důležité je nepodcenit aplikaci parfému. Parfémový odborníci se rozcházejí v tom, kam parfém nanést – klasika jsou tepny, jiní ovšem nedají dopustit na nastříkání na samotný oděv, aby nedošlo ke smíchání parfému a osobního pižma.

Asi nejhorší variantou je dramatické nastříkání na zápěstí a následné tření o sebe. Tak úspěšně zničíte molekuly parfému a naopak tím výdrž značně zkrátíte.

Francouzské ženy aplikují parfém i do vlasů, zkuste a zjistíte, proč. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.