Vyberte možnost Stránka

Dárky pro muže

Dárky pro muže
Rate this post

Čeká vás obdarování vaší drahé polovičky? Ať to bude dárek pro muže k Vánocům nebo dárek a přání k narozeninám, je potřeba ho letos zase něčím překvapit a ukázat mu, že pokud se zamyslí, také pro vás může vymyslet nějaké to překvapení.

INSPIRUJTE SE NA VOLOWISHLIST.COM přáními ostatních chlapů z ČR

Obsah článku

Vytáhněte trumfy pod stromeček

Pokud chceme alespoň trošičku uspět, je potřeba na to jít trochu jinak, než při výběru dárku pro nejlepší kamarádku. Jelikož muži milují elektroniku a nové technologie, můžete si svůj život velmi ulehčit, pokud ho donutíte stáhnout zadarmo aplikaci VOLO. Zde vyplní svůj wishlist, a vy tak budete přesně vědět, kterým směrem se vydat. A pokud by se mu nechtělo, stačí slíbit, že vy uděláte to samé, protože jestli je pro něho větší strašák, než výběr dárků, je to výběr dárku pro partnerku.

Nápady na dárky pro muže jsou všude kolem nás

Pokud se vydáte tradiční cestou a rozhodnete se vymyslet dárek sama, je první zastávka, kterou je třeba prozkoumat, internet. Zde se dá najít neuvěřitelné množství zaručených tipů na dárky. Bohužel sem píše kdokoliv cokoliv a vás tak zaplaví sice velké množství tipů, ale ne vždy úplně kvalitních. Tak proč se s dárky pro svého muže neinspirovat mezi nápady, které si uložili na wishlist ostatní…

Inspirujte se na VOLO

Proto doporučujeme získat tipy od lidí, co uvažují jako vy. Ti, kteří si stáhli aplikaci a nyní aktivně přidávají na své wishlisty kvalitní tipy na dárky k vánocům i narozeninám a svátku. Pro muže, ženy i děti, jelikož vědí, že je možná někdy pod stromečkem opravdu sami najdou. Díky rychlému třídění najdete dárky pro muže a sami vyhodnotíte, zda je to i vhodný dárek pro vašeho muže.

Konec ponožkám a pleteným svetrům

I když si většina lidí dnes nepřeje nic jiného, než finance. Je v nás hluboce zakořeněná snaha čas od času překvapit a potěšit něčím osobním. Ukázat té druhé osobě, že ji známe a že nám na ní záleží. Není přece tak složité zjistit, po čem naše drahá polovička touží. Žijeme s ní, posloucháme ji, vidíme, co používá. Takže jednou pro vždy zapomeňte na ponožky a svetry a buďte originální!

Muž je muž

Pokud doma máte typického chlapa, je možností hned několik. Pro dobrodruha bude zajímavou možností zážitek, může to být jízda ve Ferrari, škola smyku nebo třeba pivní lázně. Pokud dokonce rád posunuje své hranice nemusíte se bát darovat bungee jumping či seskok padákem.

Ta správná inspirace na vánoční dárky pro muže

Neuvažujte nad tím, co by se líbilo vám, možná opravdu chcete na wellness pobyt či do divadla, ale pro něj to prostě vhodný dárek být nemusí. Někteří muži také mohou ocenit třeba větší košík delikates z farmářského trhu plný kvalitních uzenin, paštik a samozřejmě dobrého alkoholu. Inspirací jsme nadhodili vícero, teď je jen na vás, jak si poradíte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.