Vyberte možnost Stránka

Christian Dior Sauvage – Chlapská vůně bez přetvářky

Christian Dior Sauvage – Chlapská vůně bez přetvářky
Rate this post
!AdSense – before contentPoprvé za posledních 10 let vytvořil Dior nové teritorium pro silné muže. Nový pánský parfém Sauvage je bezprostřední a mocný. 

Že je vám název povědomý?

Nemýlíte se. Jde to tiž již o druhý parfém se stejným názvem, původní parfém dělí od nového celých 49 let a odlišuje se orientací vůně.

Co tedy přináší novinka?

Čekejte surovost a noblesu. Upřímnost, svobodu a chlapské já bez jakékoliv přetvářky.

Svěží vůně plná přírodních ingrediencí

Při tvorbě Dior použil značné množství ingrediencí přírodního původu. Výsledkem je tak toaletka s vytrvalou svěžestí, která je protkána dřevitými tóny. Divoká, surová, více než jen luxusní.

Francois Demachy, parfémový guru, jenž stál u zrodu pánské vůně Sauvage, vsadil divokou kartu na ambroxan, kalábrijský bergamot – jako klasické pánské tóny a sečuánský pepř. Dřevitost a suchost ambroxanu je dokonalým synonymem vůně drsné písečné pouště. Diorův typický podpis v Sauvage určitě nepřehlédnete.

vune-johny-1

Johny Depp oddává tělo i duši Dioru

Tváří této nové pánské vůně Dior je neobyčejný herec Johnny Depp. Tento bouřlivák, individualista a duševně svobodný člověk je perfektní osobou, která může zosobnit charakter vůně Sauvage.

Reklama byla zasazena do prostředí divoké a životem skomírající krajiny. Vlk na kapotě a nejen on evokuje syrovost a drsnost v téměř všech podobách. Iluze reality je nanejvýš uvěřitelná. Posuďte sami.

Čtěte také: Jak vybrat parfém podle své osobnosti?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.