Vyberte možnost Stránka

xShare.cz – Stahování i uploadování souborů neomezenou rychlostí

xShare.cz – Stahování i uploadování souborů neomezenou rychlostí
Rate this post
!AdSense – before contentVyužíváte často portálů pro stahování a sdílení souborů? Pak se vám bude hodit tip na jeden nový, který nabízí zadarmo neomezenou rychlost.

Asi každý někdy stahoval hudbu, film, instalační soubor na webu jako je Uloz.to… Ovšem spolu se zrychlujícím se připojením k internetu začíná být používání klasických download stránek nedostačující a pomalé.

Pokud chcete mít vše nahrané či stažené nejlépe do minuty, máte různé možnosti řešení. Předplatit si kredity a “užívat si“ alespoň nějaké rychlosti stahování, nebo jít na server xShare.cz a za pouhou registraci, bez jakéhokoliv placení získat rychlost neomezenou.

Hádáme, že víme, co si vyberete…

Jediná bezplatná služba nabízí neomezenou rychlost

V rámci stahování a sdílení jste jistě už vyzkoušeli celou řadu webů, počínaje Uloz.to, Sdilej.cz, Webshare.cz a konče stránkami typu Datoid.cz, Fastshare.cz či edisk.cz. Všechny mají své pro, ale jedno hlavní proti – omezení rychlosti a nutnost placení rychlosti neomezené.

Výše zmíněné služby nutí uživatele kupovat kredity a předplácet si členství za neomezené stahování. Jde to ale i jinak, zadarmo, a přesto neomezeně.

xshare-stahovani-01

Tím pokrokovým a hlavně bezplatným zázrakem je portál xShare.cz, jenž nabízí všem registrovaným uživatelům neomezený upload i download.

Stačí se jen zaregistrovat

Pokud byste na xShare.cz přišli a stahovali jen tak, pak byste se žádných velkých výhod, natož pak rychlosti (512 kB/s opravdu nestojí za řeč), nedočkali. Ovšem v případě své registrace se situace mění. Najednou před sebou máte štědrou odměnu v podobě neomezené rychlosti na upload i download.

Dobré vědět! Jediné, co vás může zpomalovat, je rychlost vašeho domácí připojení k internetu. Ovšem v případě rychlého internetu můžete mít oblíbený film stáhnutý během 1-3 minut. 

Funkce, které stojí za pozornost

To však není všechno, co v rámci vyplnění registračního formuláře získáte. Můžete například stahovat obrázky v libovolné velikosti, vidět, v jaké kvalitě je film (HD Ready má modrou značku a Full HD červenou) či přehrávat videa formátu MP4 přímo na webu ještě před stažením.

Když k tomu ještě připočteme uživatelsky příjemné prostředí portálu, divíme se, co tu ještě děláte? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.