Vyberte možnost Stránka

Láká vás cizina? Dáme tip na cestovní pojištění, které vám padne jako ten nejlepší oblek!

Láká vás cizina? Dáme tip na cestovní pojištění, které vám padne jako ten nejlepší oblek!
Rate this post
!AdSense – before contentJste od přírody dobrodruh, cestovatelský typ, který často a rád vyráží za poznáním i obchodem? Aby vám vaše další cesta do zahraničí nepřichystala nepříjemné dobrodružství, neměli byste svou domovinu opustit bez dobrého cestovního pojištění.

Jak poznáte, že vám vybrané pojištění opravdu “padne“? Odpověď najdete u renomované pojišťovny ERV Evropská.

Sbaleno, jen vyrazit? A co cestovní pojištění? Buďte zodpovědný, rizika jsou tu vždy a vy přece chcete pro sebe i svou rodinu “krytá záda“, ať už cestujete kamkoliv!

Věděli jste, že: celých 14 % Čechů odcestuje bez uzavřeného cestovního pojištění?

Obsah článku

Evropská kartička pojištěnce není všemocná

Mnoho našinců spoléhá v rámci cestování po Evropě jen na svou evropskou kartičku pojištěnce. Ta vám sice garantuje ošetření ve veřejných zdravotnických zařízeních, ovšem jen za podmínek, jaké mají místní pojištění. Což znamená, že si za lékařský zákrok připlatíte a v případě návštěvy zubaře často uhradíte plnou cenu. Kartička vás navíc nekryje ani na soukromých klinikách, které v zahraničí převládají.

Nechcete dovolenkový rozpočet zatížit? I za banální ošetření můžete v cizině zaplatit pořádný balík! Cestovní pojištění je tak to nejmenší “zlo“, které vám zajistí pobyt bez stresu. 

Neřiďte se pouze cenou

Pakliže patříte k těm zodpovědným a chcete si pojištění na cesty uzavřít, nevybírejte daný produkt jen podle ceny. V poslední době je v módě využití srovnávacích portálů, které vám najdou ty nejlevnější pojistky na trhu. Ovšem ta úspora v rámci korun až desetikorun za den vás vlastně může ve finále přijít draho. Výběr pojištění by měl zahrnovat pečlivé prostudování pojistných podmínek.

Příliš nízká cena cestovního pojištění = nedostatečná ochrana proti hrozícím rizikům, nekvalitní asistenční služba, malý rozsah pojistky.

Cestovní pojištění na míru

Máte obavy, že vám pojistka dovolenou příliš prodraží? Na druhou stranu nechcete platit za nedostatečnou ochranu? Nabídka pojištění ERV Evropské pojišťovny nabízí cenově přijatelný kompromis v podobě nejširšího krytí ze všech tuzemských pojišťoven.

Pozn. redakce: ERV Evropská nabízí opravdu kvalitní produkty, což dokládá ocenění TTG Travel Award, jež ERV získala po 14. v řadě.

V nabídce zmíněné pojišťovny najdete hned několik balíčků, které využijete jak pro jednorázové cesty, tak i v případě častého cestování do ciziny. V případě, že se za hranice naší země vydáváte více jak 3x do roka, bude se vám hodit celoroční cestovní pojištění.

Když chcete mít dobře sbaleno

Ať už jste vážený obchodník, volnomyšlenkářský baťůžkář nebo nadšenec do adrenalinových sportů, balíček pojištění do zahraničí Sbaleno vás ochrání. Jeho pět různých variant bylo sestaveno na základě podnětů klientů a zkušeností specialistů.

Doporučujeme: Za velmi praktické lze označit rozšíření pojistky o pojištění storna zájezdu a ERV Plus připojištění, jenž se týká mnoha dalších rizik (např. zpoždění zavazadel).

Potřebné informace a možnost uzavření cestovního pojištění online najdete na www.ERVpojistovna.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.