Vyberte možnost Stránka

Levné ubytování v Praze pro začínající vysokoškoláky

Levné ubytování v Praze pro začínající vysokoškoláky
Rate this post

 

Nový semestr pro spoustu vysokoškoláků je již v plném proudu. Spoustu jedinců, kteří nepocházejí z Prahy tak v tuto chvíli musí řešit ubytování. Sehnat však v hlavním městě bydlení za slušnou cenu je v dnešní době pomalu nemožné. Kdo se rozhodne bydlet jinde, než na univerzitních kolejích, zaplatí za sdílený pokoj nejméně 6 tisíc korun měsíčně. Nechte si od nás poradit, kde seženete levné ubytování v Praze i jako student s omezenými finančními prostředky!

Ubytování na univerzitních kolejích nemusí být pro studenty jediným možným řešením 

Při výběru ubytování pro školní rok málokdo uvažuje i o jiných možnostech, než je soukromý byt nebo studentské koleje. Přitom ceny za tyto typy ubytování stále narůstají z důvodu zvyšování cen energií či inflace a ne každý student si může takové ubytování dovolit. Napadlo Vás však, že levně a kvalitně se můžete ubytovat i v ubytovně?

Dlouhodobé a levné ubytování v Praze za hubičku

Ubytovna dnes již není synonymem pro špinavé a nekomfortní ubytování bez soukromí. Ubytovna Praha nabízí kvalitní dlouhodobé i krátkodobé ubytování pro všechny studenty, či také pro rodiny, skupiny nebo jednotlivce. Hlavní výhodou je především cena ubytování, jelikož měsíční ubytování v Ubytovna Praha Vás vyjde pouze na 4500 Kč. Za tuto cenu na Vás čeká potřebné soukromí pro studování, ale také moderně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením! 

Skvělá dostupnost ke stanici metra a spoustu aktivitám v okolí

Ubytovna se nachází ve skvělé lokalitě nedaleko stanice metra Černý Most, odkud se v pohodlí a zanedlouho dostanete na svou univerzitu, ať již sídlí kdekoliv po Praze! Nudit se tu nebudete ani ve volném čase, jelikož v blízkosti ubytovny se nacházejí dva tenisové kurty, skate park, posilovna nebo plavecký bazén. Na milovníky kultury čeká nedaleko od ubytovny multiplex kina Cinestar či divadlo Horní Počernice.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.