Vyberte možnost Stránka

Letní dobrodružství z paluby luxusní lodi!

Letní dobrodružství z paluby luxusní lodi!
Rate this post
!AdSense – before contentUž vás nudí klasické dovolené, během kterých se jde jen povalovat na pláži a nebo v areálu kolem hotelu? Pak vás jistě bude lákat prožití dovolené na paluby luxusní lodi! Zjistěte, kde si lze plavbu objednat!

Většina Čechů si každoročně ‘’užívá’’ své těžce vydělané peníze na pláži v Chorvatsku nebo v Itálii. Programem je povalování se na přeplněné pláži, smažení na sluníčku a koupání se v ne zrovna čistém moři. Myslíte si, že toto je pomyslný vrchol užívání si? Rozhodně ne! Ukážeme vám, co je to pravá dovolená!

 

Prožijte luxusní dobrodružství!

Stále nevíte, v čem je okružní plavba lepší než klasická nudná dovolená v jednom letovisku? Zde jsou všechny výhody, které plavba na luxusní lodi má!

 

1. Cenová dostupnost – Když se řekne luxusní dovolená, okamžitě vás napadne, že na to nebudete mít dostatek financí, ale opak je pravdou. Okružní plavby jsou dnes dostupnou záležitostí, která vyjde na téměř stejné peníze, jako dovolená ‘’klasická’’. Dovolená na palubě lodi vyjde již od necelých 3000 Kč za 4 noci.

 

2. Víc toho poznáte – Většina dovolených se odehrává ne jednom místě, v jednom hotelu a na jedné pláži, což je prostě nuda! Na palubě lodi poznáte více než jedno zahraniční letovisko, během několika nádherných dní si budete užívat nejen širého moře, ale také poznáte hned několik letovisek v Evropě i Africe. Kromě toho se také dostanete na místa, kam běžný turista jen tak nemůže a po takovéto dovolené budete mít pocit, že jste zcestovali téměř ‘’polovinu zeměkoule’’ a budete plni nezapomenutelných zážitků!

 

3. Budete se stále bavit – Kromě zastávek v atraktivních letoviscích si budete moci užívat komfortu, luxusu, ale také aktivního nebo pasivního odpočinku a zábavy přímo na palubě lodi. Výletní zámořské lodě jsou vybavené totiž vším na co si jen člověk vzpomene, nouze není o aktivity sportovní ani společenské. Najdete zde totiž bazény, fitness centra, knihovny, kasina, kavárny apod. Navíc je drtivá většina lodí je vybavená tak, aby si plavbu užili dospělí i malé děti.

 

Plavba se stane vaším nejsilnějším zážitkem!

Letošní dovolenou prožijte jinak! Objednejte plavby po Středomoří, Tichém oceánu nebo Karibiku. Zažijte vzrušující dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

Costa-magica

Loď Costa Magica během plavby Středomořím

Pokud máte zájem o originální dovolenou strávenou na palubě luxusní lodi, pak si ji neváhejte objednat v cestovní kanceláři Ictour.cz, která nabízí širokou nabídku plaveb, během nichž poznáte nové lidi, kulturu i místa, ochutnáte lodní stravu a odpočinete si v luxusu. Navíc budete mít stále jistotu, že se dorozumíte, cestovní kancelář Intour zajišťuje pro vybrané plavby českého delegáta.

Více informací najdete na stránkách cestovní kanceláře Ictour.cz! Klikněte a objednejte si plavbu, která vám změní pohled prožití dovolené!
Už víte, kde budete trávit vaší dovolenou?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.