Vyberte možnost Stránka

Proč byste se měli ubytovat v Hotel Ariston v Praze?

Proč byste se měli ubytovat v Hotel Ariston v Praze?
Rate this post
!AdSense – before contentChystáte se do Prahy a nejste ještě rozhodnuti, ve kterém hotelu nakonec složíte hlavu? Máme pro Vás tip – Hotel Ariston Patio Praha na pražském Žižkově.

Tento hotel se nachází v centru Prahy, pár minut tramvají od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží Florenc. Snadno se sem dostanete také vozem.

Poloha hotelu má výhodu, že i když bydlíte kousek od historického centra Prahy, platíte „žižkovské“ ceny a absolvujete „žižkovský“ provoz, který je mnohem stravitelnější, než ten v historickém centru. Z hotelu to navíc máte pár minut tramvají na zastávky metra Flora a Hlavní nádraží, takže se snadno dostanete do jakékoliv části Prahy.

 

Hotel Ariston Patio Praha

Pokud jde o samotný hotel, ten disponuje 62 pokoji a 54 romantickými pokoji ve stylu belle epoque umístěnými v patiu typického žižkovského domu. U standardních pokojů můžete vybírat z jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, kdy každý z nich obsahuje satelitní LCD televizi, telefon s přímou předvolbou, WI-FI, trezor (za příplatek), minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, koupelnu se sprchou či vanou a WC, vyhřívaný koupelnový žebřík a vysoušeč vlasů.

 

Hotel Ariston Patio Praha

Hotel Ariston Patio Praha

 

Najdete zde ty vše, co očekáváte od ubytování na úrovni.

Hotel Ariston Patio Praha je oblíbený nejen mezi českými, ale také zahraničními turisty, kteří oceňují právě kombinaci výborné polohy a luxusního zázemí tohoto nedávno zrekonstruovaného hotelu. Pokud tedy plánujete svoji cestu do Prahy, rezervujte si pokoj v tomto hotelu co možná nejdříve. Nebudete litovat.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.