Vyberte možnost Stránka

Jak poznat, že vaše hladina testosteronu je příliš nízká?

Jak poznat, že vaše hladina testosteronu je příliš nízká?
Rate this post
!AdSense – before contentAby mužské tělo bez problémů fungovalo, je třeba určité rovnováhy. Ovšem snad každý chlap ví, že ne vždy se to daří. Zjistěte příznaky nedostatku testosteronu v těle a zatočte tak se svými psychickými i fyzickými obtížemi.

Nejvíce testosteronu v sobě mají kluci během období dospívání. Za jejich prvním ochlupením, silnějším hlasem a zvýšeným libidem stojí právě testosteron. S přibývajícím věkem přichází postupný pokles tvorby, to je přirozené. Ovšem přílišný úbytek nebo náhlý výkyv hladiny testosteronu může vést ke zdravotním problémům.

Jak si dramatického snížení testosteronu všimnout?

Obsah článku

Bez energie

Než alfasamce, spíše připomínáte unaveného beránka v depresích? Jste-li stále bez energie a ve špatné náladě, může být nedostatek testosteronu tím důvodem.

Zvýšení testosteronu vám dodá ztracený temperament a optimismus.

Náladovost a deprese

Spíše než chlapa, který ustojí každý problém, připomínáte vystresovanou hysterku, která si občas vylije vztek na svém okolí? Výkyvy v náladě, náchylnost k depresím a častá výbušnost je dána opět snížením silného mužského hormonu.

Nechuť k postelovému dovádění

Než se vrhnout na postelové hrátky, raději sledujete sport? Při představě namáhavého uspokojení vaší partnerky, volíte dobrovolně náhradní program v podobě umývání špinavého nádobí? Váš sexuální apetit je známkou vašeho zdraví.

Cítíte menší sexuální apetit? Na vině může být nízká hladina testosteronu!

Bez erekce

Příčinou může být vážná nemoc v podobě srdeční choroby, cukrovky, obezity, zvětšení prostaty, ale také málo testosteronu v krvi. Pakliže nemůžete dosáhnout či máte problémy s udržením erekce, pak je nutno situaci řešit.

Pomoci může ten správný doplněk stravy nebo konzultace s lékařem, který stanoví další kroky léčby.

Kam se poděla vaše svalová hmota?

I přes neustále zvedání činek se vaše svaly nezvětšují, naopak vám přijde, že centimetry dlouho budovaného objemu se jaksi vytrácejí? Studie dokazují, že nedostatek mužského hormonu může vést ke zmenšení svalové výbavy.

Chcete větší svaly? Pak nemějte hladinu testosteronu ‘’na háku’’.

Nepodceňujte význam testosteronu.

Máte výše zmíněné obtíže a chcete s nimi skoncovat?

Konečně chápete důležitost testosteronu? Starejte se o jeho optimální hladinu v těle prostřednictvím nového doplňku stravy. Primulus je kombinace vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Stačí 2 tablety každý den a hladina mužského hormonu se dostane do zdravé rovnováhy.

Testosteron z vás opět udělá zdravého, vyrovnaného, opravdového muže!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.