Vyberte možnost Stránka

Mladší, hezčí i bez kil navíc – Jaké zákroky plastické chirurgie jsou vhodné pro muže?

Mladší, hezčí i bez kil navíc – Jaké zákroky plastické chirurgie jsou vhodné pro muže?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý muž chce, aby na své okolí působil dobře, nejen svým kariérním úspěchem, všeobecným rozhledem či fyzičkou, ale i tím, jak dobře vypadá.

Hodně lze vylepšit vhodně zvoleným pánským oblečením a kvalitními doplňky. Samozřejmostí pak je péče o tělo – upravené vlasy, vousy, čisté nehty, zdravá pokožka a čistota těla udělají, co se týká vzhledu, zázraky.

Jsou ovšem estetické problémy, jenž zasahují pod kůži, a to pak přijde na mužskou mysl možnost využití odborné plastické chirurgie

Zákroky plastické chirurgie vhodné pro muže

Plastické operace mužů jsou stále obvyklejší a vyhledávanější možností, přesto jde i tak o tabuizované téma, s nímž málokterý muž vyjde na veřejnost. Ptáme se, proč? Vždyť pánové, stejně tak jako ženy, mají své estetické nedostatky, kvůli kterým se nemohou plně rozvinout, ať už ve svém soukromém či profesním životě.

Dobrovolné ulehnutí na operační sál není ostudné – ani v případě muže. Proč by nemohl chlap nevyužít toho, být zase o kousek dokonalejší?

Jaké zákroky mohou muži využít?

Jaké možnosti vylepšení vzhledu přináší estetická medicína? Zájem mužů se soustředí na úpravy nosu, očních víček či odstálých ušních boltců. Dále jde o operaci řešící gynekomastii (korekce zvětšených prsou u mužů) nebo i úpravy v oblasti penisu.

Výjimkou však není ani liposukce břicha nebo modelace prsou implantáty, kdy díky operaci získáte ”tělo boha” i bez vysilujících návštěv posilovny.

Výběr kliniky nepodcenit!

Pakliže se rozhodnete stát se bytostí krásnější, mladší, bez vrásek i kil navíc, vybírejte místo, kam na danou operaci půjdete, opravdu pečlivě. Výběr kliniky s historií je sázkou na jistotu. Stejně tak je dobré se řídit recenzemi a doporučením mužů, kteří už na nějakém tom vylepšujícím zákroku byli. Kromě toho dejte i na svůj vlastní “pocit“. Poslouchejte chlapský instinkt – pokud se vám estetický či plastický chirurg něčím nezdá, běžte jinam. Vyhnete se tak nevydařenému výsledku a také možným následným komplikacím.

V článku byly využity informace z webů: www.perfectclinic.cz , www.uem.cz a www.plasticka-chirurgie.info

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.