Vyberte možnost Stránka

Létem NABOSO – Léčba nehtové plísně laserem vyřeší estetické problémy s nehty na nohou

Létem NABOSO – Léčba nehtové plísně laserem vyřeší estetické problémy s nehty na nohou
Rate this post
!AdSense – before contentK létu patří odhalování nohou. Pokud vás trápí nehtová plíseň, pak pro vás bude toto odhalování hodně nepříjemné. Vyřešte nehtovou plíseň jednou provždy.

Laserový zákrok je dostupný každému modernímu muži!

I když nejste fandou pánských sandálů a žabky obujete málokdy, jistě se během léta dostanete do situace, kdy u vody, v parku na trávě nebo během grill party u kámoše doma sundáte své uzavřené espadrilky či pánské polobotky a své nehty na nohou ukážete.

Nepříjemné pocity z nehezkého a nemocného vzhledu vašich nehtů mohou zkazit každou akci vám a konečně i okolí. Co takhle zkusit léčbu nehtové plísně laserem a začít si léto užívat naplno – naboso?

Nehtová plíseň vám na atraktivitě nepřidá

Nejste žádná slečinka, i tak by vás měl zdravotní stav vašich nehtů zajímat. Není totiž nic odpudivějšího, než bílé zabarvené, šupinaté nehty, které v těžkém stadiu plísně nepříjemně zapáchají. Zvláště v létě je tento zdravotní problém vám i okolí dost na očích, a tak se z návštěvy koupaliště, nošení otevřené obuvi či odpočinku na zahradě může snadno stát nepříjemný, až trapný zážitek. Zcela zbytečně!

Laserovou léčbu nehtové plísně (onychomykózy) může podstoupit každý chlap, kterému už nepomáhají či nechce lokální antimykotika. Ošetření laserem nemá žádné vedlejší účinky a nezatěžuje tak organismus, navíc za pár návštěv je po problému!

Trochu to bolí, ale jste přece chlap!

Při laserovém zákroku se postižené nehtové lůžko zahřívá a vzniklé teplo ničí plíseň pod ním. Růst plísně se zastaví a vám pak doroste zdravý nehet. Zahřívání samozřejmě trochu pálí, ale jako správný chlap nějaké to pálení lehce překonáte. Drobnou nevýhodou je, že laserovou léčbu nehtové plísně je třeba provést tak 4 – 5 krát, vždy jednou za 6 týdnů.

Po laserovém ošetření

Pokud se do léčby nehtového onemocnění pustíte, je třeba vydržet až do konce a dávat pozor, aby nedošlo k opětovnému vzniku. Tzn. v bazénu, sauně, společných sprchách nechodit naboso. Nosit vždy jen své vlastní boty, a ty pravidelně dezinfikovat. V letních vedrech noste obuv prodyšnou – každý ví, že vlhké a teplé prostředí zpocené boty je pro plísně rájem.

Odborné informace čerpány ze stránek  http://www.skincareliberec.cz a http://www.skincareliberec.cz/sluzby_podologie_nehtova-plisen

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.