Vyberte možnost Stránka

Muži pod skalpelem – Plastika břicha

Muži pod skalpelem – Plastika břicha
Rate this post
!AdSense – before contentÚpravu těla pomocí plastické operace volí čím dál více mužů. Odhady hovoří až o 15% ze všech pacientů. Zjistěte, který zákrok nejčastěji muži podstupují a další zajímavé informace o plastikách mužů.

Plastická chirurgie je spíše spojována s ženami. Komu by se v dnešní době při slově plastika neobjevil v hlavě obraz nějaké té modelky, která získala slávu právě díky plastice prsou. Ale v poslední době je plastika stále více žádoucí i samotných mužů. Jde především o muže, kteří si začali uvědomovat své stáří. Muži podstupují plastické operace, kvůli tlaku, který na ně vyvíjí jejich rodiny, přátelé, široké okolí a v neposlední řadě i celá společnost.

Který chlap by nechtěl být ten, o kterém se hovoří jako o ideálu ženských srdcí. Široká ramena, pevný hrudník a vypracované břicho, husté vlasy… To vše a ještě mnohem více dokáže plastická chirurgie napravit a vylepšit.

Tak proč se nesvěřit do ruku odborníků a nechat ze sebe udělat sexy chlápka, za kterým se každá otočí?

Plastika břicha

Formování oblasti břicha patří mezi nejvíce žádoucí zákroky pánských klientů. Muži chtějí odstranit přebytečnou tukovou tkáň, která se jim nedaří zhubnout cvičením ani dietami. Plasticko-chirurgické zákroky břicha jsou oblíbené především u starších mužů. Ne vždy jde ovšem pouze o odstranění tukové vrstvy. V některých případech jde o zbavení se přebytečné kůže. Kožní nadbytek může trápit například muže, kterým se podařilo rychle zhubnout hodně kilogramů ze své váhy.

Liposukce

Ač chodí muži a ženy na podobné zákroky, dá se říci, že například není břicho jako břicho. Muži a ženy mají rozdílné rozmístění tuků. Tuky se v těle ženy ukládají zcela jinak a v jiných oblastech, než je tomu u muže. Proto i samotný zákrok při plastice břicha muže probíhá jiným způsobem. Rozdíly vznikají především díky jiným hormonům a rozdílnou strukturou podkožní oblasti.

Pokud muž hodlá podstoupit plastiku břicha, musí lékař, který bude zákrok provádět, ověřit, zda jde o tuk uložený v podkoží nebo v břišní dutině. Tuk v dutině břišní mají především ti muži, kteří mají rádi dobré jídlo a pití ve velkém množství. Tento tuk na rozdíl od toho v podkoží nejde odsát tenkou kynylou, která se používá na klasickou liposukci.

Vnitřně uloženého tuku se lze zbavit pouze zdravým životním stylem, tedy zdravou stravou a častým pohybem.

Abdominoplastika

Tento zákrok přijde na řadu právě při již zmíněném kožním nadbytku, který vzniká při extrémním zhubnutí. Plandající a volná kůže je odstraňována v celkové anestezii během 24 hodin hospitalizace. Během tohoto zákroku je možné nechat upravit svalovinu, konkrétně jde o zpevnění svalů přední stěny břicha.

Podstoupil jste někdy plastiku břicha?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.