Vyberte možnost Stránka

Jaro je tady – buďte aktivní!

Jaro je tady – buďte aktivní!
Rate this post
!AdSense – before contentJarní sluníčko láká ven! vyrazili jste už na svou první cyklo vyjížďku? Pokud ne, pak je čas to napravit!

I když byla zima dost marná, člověk se musel stejně spokojit s udržováním fyzičky na spiningových hodinách. Tomu je však konec! Neuvěřitelně teplé dny umožňují protáhnutí nohou na čerstvém vzduchu!

 

Nebuďte zalezlí doma, když venku je tak krásně!

Jaro a nová chuť do sportu je ruku v ruce. Proto se není čemu divit, že stezky i silnice jsou plné sportovních nadšenců, silniční kola jsou vidět snad každém kroku! S každým slunečním paprskem si totiž každý uvědomuje mnohem víc a víc, že za pár měsíců je přichází sezóna odhalených těl. Pokud chcete i vy zapůsobit na sexy samičky v plavkách, pak je pohyb jediná možnost k jejich získání. Na pupkatého strejdu totiž žádná sexy kost zvědavá!

Zimní období funguje pro mnohé jako čas, kdy se nic dělat nemusí! Vše je pěkně zabalené v bundách a žádné špeky nejsou vidět. Ale je to právě jaro, které odhalí všechny prohřešky. A jistě to cítíte i vy, jste bez energie, nemáte žádnou výdrž ani fyzičku. Co s tím dělat?

 

Odkopněte své líné já stranou a jděte do toho!

Pokud potřebujete novou motivaci a pohled na povolené břicho vám nestačí, pak zkuste nákup nových sportovních potřeb. Nová hračka = nový zájem! Zaručujeme vám, že nové silniční kolo vás nenechá v klidu sedět na gauči ve vašem obýváku. Nutkavá potřeba zjistit, co všechno na novém kole dokážete vyjet je silnější!

 

Kde nakoupit nové kolo a cyklo oblečení

Pokud má být nové kolo nebo cyklo oblečení dostatečnou motivací k pohybu, pak je třeba vybrat opravdu kvalitní! Těžko vás ‘’křáp’’ ze supermarketu vyhecuje k těm nejlepším výsledkům. Nové cyklistické vybavení je třeba nakoupit u prověřených značek a prodejců.

Při hledání prodejce silničních a horských kol, je třeba věnovat pozornost kvalitě nabízeného zboží, cenám, dostupnosti. Volte prověřenou cyklo značku, která vás nezklame a nabízí mtb kola i kola silniční.

Jak jste na tom se svou cyklo fyzičkou vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.