Vyberte možnost Stránka

Trápí vás kašel? Pomozte si od něj cibulovým čajem!

Trápí vás kašel? Pomozte si od něj cibulovým čajem!
Rate this post
!AdSense – before contentKašel vás obtěžuje doma i v práci? Nemůžete spát a stále vás bolí v krku? Zkuste si připravit levný, ale zaručeně účinný cibulový čaj!

Stačí pár ingrediencí a účinný lék proti kašli máte hotový! Vykašlete se na pastilky nebo spreje proti kašli a vyrobte si domácí medicínu, která pomůže nejen vám, ale také vaší rodině.

Nenechte si už znepříjemňovat svůj život, buďte zase zdravý a plný energie.

Jak si zajistit vánoční svátky bez kašle? Připravte si jednoduchý cibulový čaj!

Čaj je účinný, levný a rychle připravený. Takže hurá do toho!

Co budete potřebovat: 2 velké bílé cibule, 1 jablko, 2 lžíce majoránky, citrón, med, vodu

Za pár minut máte hotový účinný lék proti kašli

1. Cibuli oloupejte a nakrájejte na silnější kolečka. Jablko omyjte, můžete také oloupat a nakrájejte na slabší kolečka.

2. V hrnci přiveďte vodu k varu. Do vroucí vody dejte cibuli s jablkem a majoránkou. Poté odstavte z ohně a pod pokličkou nechte až půl hodiny odstát.

3. Vodu sceďte a dochuťte medem a citrónem.

Pijte teplé minimálně 3x denně.

Nechutná, ale pomáhá!

Chuť cibulového čaje není “nic moc“, ale po prvním vypitém hrnku si na netradiční chuť zvyknete a už první známky úlevy vás postrčí k dalšímu pití.

Máte zkušenosti s pozitivními účinky cibulového čaje? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.